jaki pasek napędowy mogę zastosować

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery jaki pasek napędowy mogę zastosować

Tagi: 

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe bambo225 bambo225 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bambo225
    bambo225
    Użytkownik

Witam jeszcze raz
    Chcę kupić nowy pasek
    Ja zazwyczaj wymieniam co roku na nowy nie czekam aż się zużyje robię skuterem jakieś 8-7 tys rocznie jeżdżę cały rok oprócz śniegu.
    Kupowałem do tej pory Pasek napędowy Polini Speed wzmacniany .
    Pytanie czy mogę kupić jakiś Wzmacniany kevlarem pasek napędowy , są polini malossi naraku,
    boje sie tylko bo czytałem że kevlar niszczy wariator sprzęgło ,wzmacniany kevlarem to to samo co kevlarowy czy troche kevlarowy tylko nie wiem .
    U mnie wariator jest Wariator Stage6 Sport Pro w opisie napisali
    Celowo jednak zrezygnowano z utwardzanej powłoki na powierzchni współpracującej z paskiem napędowym. Co prawda przez to skraca się trwałość powierzchni, ale dzięki podniesionej wartości tarcia pozwala na zdecydowanie lepsze osiągi i minimalizuje ślizganie się paska . Dzięki specjalnej powierzchni w wariatorze Stage6 Sport Pro nie ma możliwości, tak jak zdarza się to przy twardo chromowanych wariatorach, że powłoka odpada i ulega uszkodzeniom, co z kolei prowadzi do szybszego zużycia lub zerwania paska napędowego.

sprzęgło i dzwon sport naraku v rent

jaki pasek mogę wybrać wzmacniany czy wzmacniany kevlarem
    skuter 80 ka 2 t kingwey

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie kevlarowy i nie aramidowy (to to samo w sumie).
    Nie masz tam 20KM żeby mieć potrzebe stosowania kevlarowego paska ani ceramicznych powierzchni na wario i korektorze żeby takiego paska bezpiecznie używać.
    Kup po prostu dobry pasek bando albo dayco albo gates. Np pasek Stage6 Performance Belt to jest po prostu pasek Bando – jak zresztą chyba większość pasków „dobrych” w skuterach.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe bambo225
    bambo225
    Użytkownik

Ok dzięki tak zrobię czekałem z zamówieniem to sobie dziś zamówię .
    Pozdrawiam

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: