jaki olej full syntetyczny do 30 zl 2t

tak jak w temacie bo do olejow pol syntetycznych stracilem zaufanie

A co ci się stało, że do półsyntetyków straciłeś zaufanie? ;)

Może znajdziesz Castrola Racing 2t w tej cenie, ale zapewne będziesz musiał troche dołożyć.

przegrzewa sie jak lalem full syntetyl motul to nigdy nie mialem z tym problemu

Poszukaj jakiejś hurtowni oleju w swojej okolicy.

Ja jutro jadę do Al-Coru na Szyszkową i kupię albo Castrol za 29 albo Mobil za 38.

A próbowałeś tego Castrola ActEvo Scooter? Półsyntetyczny o parametrach syntetycznego...

a pół syntetyk jaki lałeś z jakiej firmy?

semisyntetic 2t

ale z jakiej firmy

orlen

to spróbuj kupić pół syntetyk z tej co miałeś syntetyk i porównaj jaka jest różnica bo orlen a motul to różnica.

ja mam Liqui Molly racing 2t o taki http://allegro.pl/olej-polsyntetyczny-do-dwusuwow-liqui-moly-1504-i2571187361.html
i na razie na docieraniu grzeje się ale grzeje się do pewnego stopnia i zawsze da się do tchnąć i przytrzymać.

ja nie szukam przypuszczeń, tylko szukam tego co pisze w temacie.

i chce polecany syntetyk nie pol syntetyk -.-

za 50zł 1l z tej firmy syntetyku.Z tego co widzę to większość jeździ na Castrolu

jakiej firmy?..

Castrol

taki np.http://allegro.pl/castrol-power-1-racing-2t-syntetyk-od-motograty-pl-i2620083198.html

i znowu mnie denerwujesz, wiesz "np" to sam sobie znajde ja chce polecony przez kogos..

ja ci podaje przykład

DooOminO napisał:

i znowu mnie denerwujesz, wiesz "np" to sam sobie znajde ja chce polecony przez kogos..

Mój skuter jeździ od nowości na wymienionym Castrol Power Racing 1, aktualnie prawie 10 tys. na budziku i skuter śmiga jak nowy. Cena z wymienionego linka ciut za duża, znajdziesz ten olej w cenie 32 zł.

axyt napisał:

DooOminO napisał:
i znowu mnie denerwujesz, wiesz "np" to sam sobie znajde ja chce polecony przez kogos..

Mój skuter jeździ od nowości na wymienionym Castrol Power Racing 1, aktualnie prawie 10 tys. na budziku i skuter śmiga jak nowy. Cena z wymienionego linka ciut za duża, znajdziesz ten olej w cenie 32 zł.

A na orlenie czy gdzies znajde w cenie 32 zl?