jaki numer klucza ???

czy ktos wie jaki numer klucza nasadowego potrzebuje by spuscic olej silnikowy z yamahy cygnus 2009 ?

Pewnie 17 ale nie jestem pewien w 100%

Schyl się pod skuter to zobaczysz.

weź ze sobą cztery kolejne rozmiary kluczy, któryś z nich będzie właściwy.

I weź tu kogoś puść na forum ... Takie rzeczy powinno się samemu sprawdzać, a nie. Tak samo jak ostatnio pisał ktoś, że nie działa mu lampa, a nawet nie sprawdził żarówki co okazało się później, że to to ...

ku.. wiem jak sprawdzic ale nie mam zadnego nasadowego i musze kupic komplet i biega mi o to zebym trafil na odpowiedni w tym komplecie a nie zmarnowal pieniadze i mial za male , na moje oko to 18 i zazwyczaj do tego numeru są nasadki w malych zestawach a jak sie okaze wiekszy ? pytam bo moze ktos ma taki skuter i wie

płaskim kluczem również można sprawdzić :)

no wlasnie nie mam też płaskich ale nawet jakbym miał to przy śrubie naokoło są takie ząbki że chyba tylko nasadowy wejdzie :) no nic kupie jutro jakiś zestaw by były numery do 22 to na pewno jakiś trafie :)

Jak są ząbki to może śruba wymaga klucza nasadowego Torx ?

tak coś w tym rodzaju :) jutro pójdę zobaczę , myślę nad czymś takim :

http://www.wickes.co.uk/chrome-vanadium-socket-set-pk25/invt/167819/

są rozmiary 16 , 17 , 18 , 19 i 22 więc powinno być ok a i cena jak na tutejsze realia całkiem przystępna :)

Wiesz, nie gniewaj się ale powinieneś jeszcze dokupić 26 i 34. Może się przydać jak kupisz kiedyś traktor. A teraz poważnie - pierwszy lepszy mechanik powie bezpłatnie jaki klucz jest potrzebny. Podjeżdżasz pod warsztat, pytasz, odpowiadają i odjeżdżasz. W sklepie z narzędziami to samo. Nawet na kartce napiszą jak poprosisz.
P.S.
Przynajmniej w Polsce tak jest, bo widzę żeś z Londynu.

Haha co za problem zerknąć pod motor i zobaczyć ? Jeśli już masz takie "lewe" oczy, to weź linijkę i zmierz ;)