Jaki motorower ?

Witam wszystkich !
Mam w planach w poniedziałek zakupić jakiś nowy motorowerek tylko nie mam pojęcia jaki i prosił bym o radę.
Patrzyłem na Junak 905 i Barton FR 50, super wyglądają tylko sprzedawca powiedział że nie można ich w żaden sposób odblokować… I teraz tak co w ogóle można kupić z możliwością odblokowania bo zapewniali mnie że nic z roku 2019 i 2020 nie da rady. A i niestety muszę kupić nowy pojazd więc używane nie wchodzą w grę.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Nie można ich odblokować bo to zapewne wtrysk i nie ma nowych map. Szukaj czegoś na gaźniku nowego ale z rocznika np 2018 lub jakiegoś leżaka magazynowego z 2017r.

I stało się, zakupiłem junaka 905 z 2019 bo wyglądowo najbardziej mi podpasował. jestem przerażony co do osiągów, 3 wrzucam już przy 20 km/h… Map nie ma żeby to odblokować tak jak to pisał Szumek ale z ciekawszych rzeczy w bebechach znalazłem ogranicznik prędkości, może to jest jedna z blokad ?
Bo tak teoretycznie, wymienię jutro gaźnik za zwykły, dam odblokowany zwykły moduł i wyjmę ten ogranicznik i powinno być CHYBA lepiej :slight_smile:
Jak myślicie ?

hgw, testuj i sie pochwal.