Jaki motorower wybrać do 3000zl ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #622414
    Yamaha r1 xd
    Uczestnik
    • 2
    • 4Postów:

    Poszukuję dobrego motoroweru albo motocykla do 80 CC do ceny 3000zl ale mocnego i szybkiego bo lubię poszaleć mam jedną propozycje Yamaha tzr 80 rr z 1996 r co sądzicie albo dajcie propozycje z góry dziękuję 🙂

    #622420
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    rozumiem i widze że jesteś napalony jak szczerbaty na suchary ale ty przynajmniej umiesz jeździć? masz jakiekolwiek uprawnienia, doświadczenie? zastanawiałeś się nad kosztami ubezpieczenia i serwisu 20-letniego sprzęta który chcesz upalać?

    #622421
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Zastanów się też nad tym że jak przy takich szaleństwach zrobisz komuś krzywdę i wyjdzie na jaw że to coś ma lepsze osiągi niż powinno to masz nieźle pozamiatane w życiu. I mandat czy też naprawa sprzęta to bardzo lajtowa wersja. Oczywiście można czasem pogonić, ale wszystko w granicach rozsądku. Ja też mam sprzęt nieco podrasowany, ale mimo że mogę latać 80, to jeżdżę nadal 50 – po co mi więcej w mieście. A zmiana pojemności jest jedynie po to żeby lepiej się zbierał z pod świateł i miał nieco zapasu mocy. Jak już chcesz koniecznie poszaleć to kup jakąś crossówkę i polataj po polach. Będzie taniej i bezpieczniej.

    #622424
    Yamaha r1 xd
    Uczestnik
    • 2
    • 4Postów:

    Mam prawko a1 i umiem jeździć mieszkam w terenie mało zabudowanym i nikomu krzywdy nie zrobię jestem rozsądny ale też lubię poszaleć wkoncu po to jest moto żeby czasami się pobawić Anię tylko jeździć 50 km/h bo do tego oto mogę sb motorynkę kupić albo rower

    #622425
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    masz A1 i szukasz 80cm jak możesz mieć 125? to już kompletnie bez sensu

    #622431
    Yamaha r1 xd
    Uczestnik
    • 2
    • 4Postów:

    Nie mam kasy za bardzo więc wolę się dobrze nauczyć jeździć na tej 80 niz kupić 125 za 7000zl i ja rozwalić więc warto zakupić ten motocykl czy nie ? Mnialem kiedyś rometa Simsona i inne motory ale dawno nie jeździłem więc dlatego a potem przeżycia się na 125 mam 17 lat wiec …

    #622432
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    pytanie czy warto kupić 20 -letni sprzęt z ogłoszenie (stawiam na to że to któryś z OLX) to pytanie do wróżki albo do mechanika który go będzie oglądał a nie do nas.
    I ta “moc” oraz “palenie gumy” w kontekście 80cm i to z dwoma dekadami na karku… oj sobie długo nim nie pośmigasz.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button