Jaki motorower? Router WS 50 czy Benzer Aston?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #103927
    Madej
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    Witam!

    Piszę z prośbą o pomoc w wyborze motoroweru. Zastanawiam się nad Routerem WS 50 lub Benzerem Astonem. Wiem iż są to chińczyki lecz mi to nie przeszkadza. Motorower ma mi służyć do dojazdu do szkoły, przejażdżki nad jezioro, w pole. Zero jakiegoś szaleństwa typu stawanie na kole czy inne takie. Nie mam dużej kwoty przeznaczonej na zakup jednośladu więc muszę szukać czegoś takiego. Skuter odpada. Biegówka to biegówka. Jak na tą chwilę bardziej jestem za Astonem. Jeżeli chodzi o mnie. Mam 14 lat, +- 185 cm wzrostu i ważę ok 80 kg. Proszę pomóżcie mi wybrać coś sensownego.

    #103928
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    ja bym się nie zastanawiał i wybrałbym benzera astona

    #103929
    Madej
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    A możesz powiedzieć co w nim ma taką przewagę nad Routerem?

    #103930
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    silnik… router ma inny tzn. strasznie słaby i mułowaty. pod większe wzniesienia ten motorek często nie daje rady podjechać. nawet mój zajechany skuter 4T (plus ja i pasażer) bez problemu wyprzedzał pod górę takie routerki. a benzer ma z tego co widzę silnik pionowy taki jak romet zetka
    PS: jedynie spalanie routera jest małe ok 2/100, nie wiem jak to wygląda w astonie

    #103931
    Madej
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    Z tego co wiem to ze spalaniem w Astonie sprawa wygląda identycznie jak w Routerze, 2l-3l/100km. Ok czyli jednak miałem dobre przeczucie co do Astona 🙂
    A powiedzcie mi jedną rzecz. Nie siedziałem na Astonie. Jak jest z wygodą oraz tym siedziskiem. Osoba taka jak ja bez problemu da radę tam usiedzieć?

    #103951
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12
    • 1 646Postów:

    Moc to nie wszystko – Aston ma silnik pionowy jak Zetka, tak więc ciężko znaleźć do niego części. Jeżeli już są to bardzo drogie. Do silnika poziomego jest mnóstwo części w bardzo korzystnych cenach. Wystarczy na Allegro poszukać ile jest cylindrów 50cm do silnika poziomego – a ile do Zetki. Nie przesadzajcie że poziomy silnik nie ma siły wjechać pod górkę – może nie ma wielkich osiągów, ale nawet pod strome podjazdy mój podjeżdżał w dwie osoby kilkukrotnie.

    #103979
    Madej
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    Powiem szczerze, pogubiłem się.
    Wychodzi na to że Router ma przewagę jeżeli chodzi o części. Ale tutaj sprawa czy będę mógł na nim normalnie jeździć. Ta sama rzecz tyczy się Benzera. Jak pisałem wcześniej, Zetka jest dla mnie ciut przy mała.

    #104015
    MarSen
    Użytkownik
    • 11
    • 260Postów:

    Ja mam Bartona Fightera z poziomym silnikiem i świetnie się jeździ. Co rozumiesz przez “normalną jazdę”? To trochę pojęcie względne.

    #104093
    Madej
    Użytkownik
    • 2
    • 7Postów:

    Chodziło mi o wygodną pozycje. Dobra panowie więc tak. Proste pytanie, który lepszy dla osoby takiej jak ja? Bo teraz już całkiem pomieszało mi się. ;/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button