Jaki motorower ew skuter dla faceta 195 cm do 3500 zł?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motorower ew skuter dla faceta 195 cm do 3500 zł?

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bodeha Bodeha 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Bodeha
    Bodeha
    Użytkownik

Cześć, Generalnie jak w temacie.
    Poszukuje motorower może byc automat ew skuter dla dużego faceta waze ponad 90 kg mam 195 cm 🙂 na każdym skuterku( no moze nie każdym) wyglądam idiotycznie:)

W związku z tym szukam czegoś dużego w rozsądnej cenie. Chodzi o typowy turystyk

Brałem pod uwagę

Romet router ws50 ale nie wiem czy to duze czy male jest:) z wygladu mi sie bardzo podoba, cenowo daje rady.

drugi to junak 901 ale cenowo troche za duzo nie wiem czy mi starczy chyba ze jakaś używka.

trzeci to Barton Fighter eco lub starszy strait czy cuś;)

ew Benzer YANKEE ROUTER

jest sens?

Dzieki z góry za pomoc:)

Zdjęcie profilowe korek221
    korek221
    Użytkownik

Cześć:)
    A może rzucisz okiem na Peugeota Elystar lub Elyseo ?
    Nawet przy Twoich gabarytach będziesz godnie się prezentować a w cenie ,która Cię interesuje spokojnie coś ciekawego można znaleźć ( używka).Piękny jest,mało pali i jest mega wygodny – siedzi się na nim jak na fotelu i nie obija się zębów kolanami 😉
    Rometa routera raczej odradzam – słaby niestety…ale zrobisz jak uważasz.
    Pozdrawiam:)

Zdjęcie profilowe jasiuiaga
    jasiuiaga
    Użytkownik

Hej,
    a moze Daelim S3 ?
    sam jestem pdobnego wzrostu i taki skuter wlasnie posiadam, jest bardzo wygodny.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Rurek
    Rurek
    Użytkownik

jasiuiaga napisał:

Hej,
    a moze Daelim S3 ?
    sam jestem pdobnego wzrostu i taki skuter wlasnie posiadam, jest bardzo wygodny.

kolega szuka motoroweru

Zdjęcie profilowe norbi1551
    norbi1551
    Użytkownik

Skutera nie kupuj, od razu będziesz żałował, a biegi to prościzna się nauczyć chyba, że już potrafisz

Obecnie na Benzer Yankee 50
    Marzenie: Honda Shadow Black Spirit
    Honda Gold Wing F6C
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

Kolego Bodeha – jeśli masz prawo jazdy kat. B co najmniej od 3-ch lat, to już niebawem będziesz mógł kupić sobie legalnie jakiś fajny motorek w pojemności 125cm3.
    Takie motorki wcale nie są wiele droższe od małych skuterków. Ekonomiczne (np. Honda CBF 125 na wtrysku pali zaledwie 2L/100km) dynamiczne, zapewniają nieporównywalnie większy komfort jazdy.
    No i z Twoim wzrostem nie będziesz wyglądał jak byś dosiadał przysłowiowego psa 🙂
    Np. coś takiego YBR 125

albo małe Virago:

albo klimat sportowy 🙂

W zakładanym budżecie znajdziesz na pewno jakąś przyzwoitą używkę.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe Bodeha
    Bodeha
    Użytkownik

Właśnie nie mam jeszcze prawa jazdy B. Chcie sie po prostu wdrożyć czyms na ulicy. Dlatego motorower z ręcznymi biegami byl by akuratny. Natomiast na motocykl mam smaka owszem , stad ta przymiarka właśnie:)

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie