Jaki Motorower 50cm wybrać

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki Motorower 50cm wybrać

Tagi: 

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Luzer Luzer 1 tygodni, 1 dni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Luzer
    Luzer
    Użytkownik

Witam jestem dawid i chce sobię kupić swój pierwszy używany motorower. Chciałbym żeby to nie był słaby i mało wytrzymały. Chcę żeby wytrzymał mi na pare lat aż do 18.

• Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Luzer Luzer.
    Dawid
    • Ten temat został zmodyfikowany1 tygodni, 2 dni temu przezZdjęcie profilowe Luzer Luzer.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to szukaj czegoś uznanych marek w jak najlepszym stanie i jak najmłodszych.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Luzer
    Luzer
    Użytkownik

Właśnie mi chodzi jaką firmę i jaki model wybrać

Dawid
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

honda, yamaha, suzuki, aprilla, piaggio, peugeot lub tajwańczyki – sym , kymco, daelim, rieju – ale tu już trzeba ostrożniej wybierać.
    Poza tym nie napisałeś nic oprócz tego co oczywiste bo tyle to by każdy chciał – a to jest za mało. Wejdź na allegro, olx i inne ogłoszenia i szukaj pojazdów tych marek w typie i pojemności i za cenę jaka cię interesuje.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Luzer
    Luzer
    Użytkownik

dzięki za pomoc

Dawid
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie