Jaki motor wybrać 125 ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki motor wybrać 125 ?

Tagi: ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Grucha
    Grucha
    Użytkownik

Witam czy mógłbyś mi doradzić w kupnie motoru 125.Dodam, że mam 170 cm wzrostu waga około 65 kg. Mam już skuter 50 chinola i szukam jakiegoś motoru w zastępstwie za samochód na wiosne,lato,jesień, który jest dostępny na prawo jazdy kategorii B. Myślałem nad ”Honda CBR125R” lub Aprilia Rs 125 . Chciałbym zamknąć się w cenie około 5 tysięcy czy jest w ogóle sens kupić taki motor za tyle czy lepiej „dozbierać” do 10 tysięcy ?
    Dodam jeszcze, że wcześniej miałem do czynienia tylko ze skuterem 50

• Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Grucha Grucha.
    • Ten temat został zmodyfikowany4 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Grucha Grucha.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na taj klasy motorek to jest budżet na styk. I tak bedzie miał z 10-12 lat ale musisz wyszukać sztukę do której nie trzeba dołożyć – a najczęściej do większości trzeba.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Grucha
    Grucha
    Użytkownik

Czyli cos w granicach 10 tysiecy a jaka marka i model?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

z lepszych to honda, yamaha, suzuki.. ze średniaków rynkowych hyosoung, kymco, daelim, sym. Modeli jest dużo różnych.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie