jaki motor do ok. 5000 tyś

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie jaki motor do ok. 5000 tyś

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Spider Spider 1 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe erwin
    erwin
    Użytkownik

wiek-15 wzrost-175cm waga-55kg budżet-ok.5000tyś nigdy nie miałem motoru .potrzebuje dobrego crossa który był by tani w utrzymaniu i żeby miał troche mocy. moi koledzy mają 250 w 2t i chciał bym chociaż za nimi zadążyć. motorek bedzie używany na polnych drogach. raz na 10 wypadów będe wjeżdzał w jakiś cięszy teren. motorek w tygodniu mam nadzieje bedzie robił ok. 80km. 2 wypady w tygodniu i 1 wypad w sobote. prosze o jakeś sęsowne wypowiedzi. z gury dziekuję :).

• Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe erwin erwin. Powód:pomyłka w zdaniu
    myk
    • Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 4 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe erwin erwin. Powód:pomyłka w zdaniu
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Stary, masz wymagania. Jestem za Tobą. Powaga. Szukaj jakiegoś… paździocha. Po kimś. Byle niezbyt to styrane było. Ogarniesz to w dwa lata i będziesz… królem dzielni. Sorry, królem… długiej leśnej. Naparzaj. My są za Tobą. Tak długo jak sam zechcesz. ;P

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 4 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Spider Spider.
    Eee. 😛
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 4 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe Spider Spider.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie