Jaki motocykl 125 ccm 3 na początek ?

Witam we wakacje zakupuje motocykl 125 ccm 3 . Ogolnie 5 lat jezdzilem skuterkiem zipp Steed 60 cc i tera sie przesiadam na cos większego . Chce zaczac przygode z motocyklami od 125 tki , cena jaką mam do wydania to 6- 7 tyś złotych .Wzrost mam 169 cm , Waga 85 kg , potrzebuje cos co bd dobre na trasy w wekeendy 150-300km i na dojazd do pracy :wink: i mało awarayjnego z lekką że tak powiem nutą mocy :stuck_out_tongue: zeby to jechalo te 100-110km/h przynajmniej :smiley: ogolnie to rozglądałem sie za tymi motocyklami 125 i mi wpadlo w oko - Honda Rebel ,Honda Shadow ,Yamaha Virago , Honda cbr , Daelim vl Daystar , Hyosung gt ,Honda Varadero :stuck_out_tongue: i ostatnio tez patrzylem ogolnie na Junaka co ma wyjsc w czerwcu chodzi dokładnie o Junaka Racera 125 :smiley: za 6 .200 tys zł :stuck_out_tongue: dosc spoko jest doradzcie mi prosze co by bylo najlepiej na początek dla mnie dobre , malo awaryjne :smiley: na trasy :stuck_out_tongue: chinol czy markowiec :smiley: jak myslicie :smiley: ? Dzieki za rady i odpowiedzi Pozdrawiam :smiley: :slight_smile:

ale wiesz że każde takie pytanie jest w zasadzie takie samo, kwestia “nowy chinol czy używany markowiec” zostaje nie wyjaśniona do dziś i w sumie jest o tym całe podforum tutaj?
Może zanim klepniesz pytanie poczytaj o takich wyborach i dopiero jak uznasz że twój przypadek naprawdę jest inny od innych i odpowiedzi na podobna kwestie nie znalazłeś - to pytaj. Idea forum jest taka żeby korzystać z już zgromadzonej wiedzy a nie każdemu indywidualnie odpisywać to samo.

tutaj najgorszy jest ten dylemat -_-

chce cos kupic z czego bd ucieszony i zadowolony za te pieniądze ogolnie a nie kupic cos co sie zepsuje po krótkim użytkowaniu motocykla i naprawa w serwisach itd… ;d

jak każdy