jaki gaźnik skuter Pegasus 2004r

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #39806
    arkadiuszk
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    witam mam taki problem bo dostalem skuter ktory kolega chcial na zlom wywalic ale jest problem.w skuterze nie bylo silnika glowicy ani gaznika i nie wiem czego jeszcze.silnik kupilem http://moto.allegro.pl/cylinder-tlok-tuning-65cm-pegazus-pegasus-skuter-i1713053005.html glowice kupilem http://moto.allegro.pl/glowica-cylindra-2t-zipp-keeway-pgo-tuning-skuter-i1748060313.html zatem mam pytanie!jaki mam kupic gaznik bo nie mam pojecia jaki tam byl a skuter malo spotykany z gory dzieki za odpowiedz:)

    #39822
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Nie nazywaj cylindra z tłokiem silnikiem bo silnik składa się jeszcze z wieluuu innych rzeczy. Silnik o oznaczeniu 139QMB ?

    #39839
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Hehe, chyba nie wiesz w co się pakujesz. Po pierwsze to co pokazałeś to tylko cylinder i tłok. Po drugie chyba nie wiesz w co się pakujesz, kupno całego silnika to nie lada wydatek.

    #39848
    Matuszczyk
    Użytkownik
    • 3
    • 51Postów:

    To jest tgb 101 pewnie, tylko sprowadzone z niemiec ;] Silnik morinoi tam jest, cały z tłumikiem na allegro za cztery stówki jest, choc mozna kupic taniej ;p Gaźnik mikuni 14,5mm tam powinien być, jak bardzo chcesz jutro moge zmierzyc i zrobic fotki. Jak cos, to mam taki gaźnik, ale jedną z dysz ukręciłem (gwint cały, nie bawiłem się w szukanie dyszy, bo miałem drugi gaźnik).

    #39932
    arkadiuszk
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    DOBRA CHLOPAKI dzieki za to he dla mnie silonik to cylinder tlok i glowa tak to jest TGB.myslalem ze gaznik powinien byc na cylindrze a on jednak na skrzyni sobie siedzi schowany,mam kiloka zdjec to powiecie mi gdzie i jakie linki poczepiac i na co tam siedzi banka z olejem?to do skrzyni czy jak?

    #39940
    TERMIT_PL
    Uczestnik
    • 2
    • 330Postów:

    Zbiorniczek z olejem trzeba podłączyć do gaźnika.Ale żeby wyregulować dobrze mieszankę benzyny z olejem trzeba się na tym znać aby silnik się nie zatarł.Możesz też wymontować ten zbiorniczek i robić mieszankę bezpośrednio z paliwem samemu.

    #39966
    arkadiuszk
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    to to sobie wyreguluje nie dygaj, nie mam 12 lat. poprostu pierwszy raz mam do czynieniqa ze skuterem, szybciej silnik w aucie bym zrobil

    #39967
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Silnik to dokładnie cylinder z tłokiem i głowicą, kartery i wał korbowy. W 4T jeszcze zawory, łańcuch rozrządu itp.

    #40364
    arkadiuszk
    Użytkownik
    • 1
    • 4Postów:

    hej no jednak mam sam tzw kolektor dolotowy z napisem TGB G5 i nie mam gaznika nawet jak porównać który pasuje:/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button