Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jaki cross ?

Dział: Motocykle 125 Dodano 5 dni temu

1. Patryk Kor

Witam,
    Przez spory czas mam zamiar zakupić swój pierwszy mootocykl chce zeby to był cross.
    Mam 15 lat, 50kg, 170cm wzrostu.
    Bedzie to moj pierwszy motor wiec sadze ze pojemnsoc 125 byla by odpowiednia.
    Z Tego co patrzyłem na ogłoszeniach to zaciekawiły mnie takie motory jak:
    yamaha yz 125
    honda cr 125
    suzuki rm 125
    Co mozecie poradzic mi?
    Aby dobrze trafic i nie popelnic strat ?
    Budzet na motor 6,5k

Napisano 5 dni temu, przez Patryk Kor, Postów: 3, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Wombat

ale chcesz taki z homologacją na drogę czy taki co sobie bedziesz na przyczepce woził i jeździł tylko offroad? bo uprawnien na to żadnych raczej nie masz

SYM GTS 125 4T '08 prawie seria z małymi dodatkami
    ... jestem jak Xenon - iluminuje..eliminuje..
    Napisano 5 dni temu, przez Wombat, Postów: 10845, Skuterowo.com Link do wypowiedzi

3. Patryk Kor

Glownie sluzyl by mi na lasy, drogi polne, itp. Jednym slowem do wsciekania sie.

4. Wombat

głównie czy tylko?

Napisano 5 dni temu, przez Wombat, Postów: 10845, Skuterowo.com Link do wypowiedzi

5. Patryk Kor

Głównie, tak jak napisałem ... Prosze tylko o porady/odpowiedzi a nie jakies bez sensowne pytania, czas ucieka, a chce jak najszybciej zakupic sprzet.

6.  

7. Drapoll

Z taką wagą i wzrostem nie kupuj 125...
    Sam mam 170cm i jezdze na cr 85, mocy nie brakuje. A na początek jest dużo łatwiej sie wszystkiego nauczyć

Jeżeli byłbyś zainteresowany to jest na sprzedaż (małopolskie)

Napisano 2 dni temu, przez Drapoll, Postów: 88, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tagi:

Jaki cross ?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Test Toros Fresco 50: Duży za Niedużo

Test Toros Fresco 50: Duży za Niedużo

14 Wrzesień 2012

Czy średniej wielkości skuter za 3000 PLN może być dobrym pomysłem na rozpoczęcie jednośladowego stylu życia? Czy czterosuwowy Toros Fresco 50, którego dziś testujemy w Skuterowo.com odpowie nam na te pytanie.

Skutery Testy3 opinii

Sprzedaż motocykli wzrosła w tym roku niemal dwukrotnie. Kosztem motorowerów

Sprzedaż motocykli wzrosła w tym roku niemal dwukrotnie. Kosztem motorowerów

10 Czerwiec 2015

Względem kwietnia, w maju sprzedaż motocykli, w tym tych o pojemności 125 ccm nieco wyhamowała, jednak dalej cała branża jest na ogromnym plusie. R/R w okresie styczeń - maj zarejestrowano o 182.6% motocykli więcej, niż w 2014 roku. Niezmiennie spada z kolei sprzedaż motorowerów - o ponad 34%.

125 ccm Motocykle Motorowery Skutery Wiadomości0 opinii

Opony motocyklowe: Jesień to czas próby dla ogumienia skuterów i motocykli

Opony motocyklowe: Jesień to czas próby dla ogumienia skuterów i motocykli

01 Październik 2015

Mając na względzie stan techniczny swojego jednośladu nie zapominajcie o oponach. To najważniejszy element odpowiadający za bezpieczeństwo naszej jazdy. Kiedy sezon się kończy, a my dalej śmigamy po drogach dobre gumy to priorytet. Zaniedbanie może skończyć się bolesną glebą.

Motocykle Porady Skutery3 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.