Jaki Chińczyk dorówna do Yamahy Aerox swoją mocą ?

Witam ! Jest chińczyk ,który jest prawie mocny jak yamaha aerox ? Cena do 3 tysięcy. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedzi :)

a jak będzie tak samo mocny to myślisz że bedzie jeździł tak samo?
A masa? a przełożenia? a rozmiar kół?

Kacper Waszk... napisał:

Witam ! Jest chińczyk ,który jest prawie mocny jak yamaha aerox ? Cena do 3 tysięcy. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedzi :)

A wiesz że możesz jeździć 45km/h a nie więcej? Więc co ci po mocy...

Popisaliście się , ale nie swoją wiedzą tylko głupotą .

To może gimbusku popiszesz się wiedzą i powiesz co z tą mocą? Do czego ci potrzebna?
+
A może przestaniesz gitare i jednak kupisz roxane???

niech tu siem wpisujo mniasta co chco być mocniejsze jak aerox!

Wombat napisał:

niech tu siem wpisujo mniasta co chco być mocniejsze jak aerox!

Białykał!

Zipp f16 kup będziesz tak samo jeździł jak aerox xD

Jezu . Co za gimbaza na tym forum siedzi......

a jaka przyłazi i zadaje oszołomskie pytania.. człowieku.Nawet nie masz pojęcia.

Ale sie bym cieszył jak byś wpierd... skuterkiem w jakiego tirka... 1 gimba mniej:D
+
NIE WZYWAJ PANA BOGA NA DAREMNO!
Grzeszniku zakichany.

Nie miałem nigdy odczynienia ze skuterami . Ludzie , opanujcie sie . Niedługo chce zacząć moją przygodę z motocyklami bądź motorowerami . Jestem w tym zielony . Po wakacjach robię prawo kat. A1. Jak będę miał pieniądze to kupię sobie supermoto 125 a jak nie będę mieć to kupię skuter. Nie chce wydać 2,5 - 3 tysięcy na używanego markowca jak po jakimś czasie będę musiał wyłożyć zapewne na niego sporo pieniędzy. Czytałem kiedyś jakis temat o tym czy lepiej kupic nowego chinczyka czy używanego markowca . Ktoś napisał " Volvo jest lepsze od fiata . OK . Ale czy 15 letnie volvo jest lepsze od nowego fiata? " I właśnie tez tak uważam. Bardzo podoba mi się Yamaha Aerox . Chodzi o jej osiągi . Dlatego zadałem wam pytanie czy jest jakiś skuter Chiński ,który byłby prawie taki szybki i zrywny jak taka Yamaszka.( oczywiście po odblokowaniu) Nie wydałbym więcej jak 3.5 tysiąca zł. Jak zna ktoś na to odpowiedz proszę mi napisać a jak nie znasz to nawet nic nie pisz tylko wyjdź i nie pisz żadnych durnych rzeczy jak panowie powyżej . (edit. skuter może też być do pojemności 125 ponieważ robię prawko A1.)

bełkoczesz. jeżeli celujesz w 125 to większość 125 zapewni większy komfort/fun z jazdy niż nawet pozłacany Aerox z 50cm.
jest dużo chińskich skuterów jeżdżących jak Aeroxy a nawet jak nie jeżdżą to za 800zł mogą. Za 3 tyś zł nie kupisz wypasionego chinola o dobrych osiągach tak samo jak nie kupisz aeroxa z gwarantowanym niskim zużyciem.

No dobrze kolego, to spróbuję Ci to spokojnie przekazać. Z tego co widzę, to zaczynając przygodę z jednośladami, zaczynasz też dopiero przygodę z pojazdami mechanicznymi. Tak to zrozumiałem. Niech Cię więc nie dziwi odruchowa reakcja kolegów, bo niestety mają rację. Wszelkie przyjemności należy sobie dawkować w miarę rosnących możliwości ich konsumpcji. Dlatego zaczynanie tego tematu od mocy, szybkości, odjazdu itp. może tylko przynieść Ci kłopoty i jak sądzę nikt nie ma ochoty przykładać do tego ręki. Przyjemność z jazdy to też zaufanie do swojego pojazdu, że jest stabilny, że ma dobre hamulce, jest niezawodny... To zaś z reguły nie ma nic wspólnego z wyższością mocy jednej maszyny nad drugą... Wyluzuj i raz jeszcze przemyśl sobie po co Ci właściwie motorower/skuter... Szerokości...

siema wszystkim dawno nie zaglądałem chłopaki mają racje najpierw kup colibra naucz się śmigać a dopiero coś mocniejszego po co masz się rozje..ć. nawet coliber na zestawie 90cm cie sponiewiera jak nie masz wprawy a takiego bąka kupisz nowego na alledrogo za 1700zl i jak się naumiesz to pogadamy

Witam mam problem zakupiłem skuter Cpi i zostawiłem go w garażu nie zamykając bramy było trochę zimno i nwm czy w tym problem ponieważ rano nie chciał odpalić tak jak normalnie, musialem dać dużo gazu i odpalił a druga wada to że jak jade i np:zastrzymam się to on nie działa tylko gaśnie prosze o szybką odpowiedz olej paliwo 98 itd wszystko jest pojemność jest 50ccm.

stawiał bym na gaźnik jak nie trzyma obrotów i ciężko pali [wyczyść]