Jake są blokady w skuterze motobi rocky ?

Witam
Chciałbym zdjąć blokady w skuterze. Różowy kabelek odciołem i jedzie mi 55-60km/h. W gażniku nie było blokady(słyszałem że można też odciąć troche tej spręzyny w gażniku tylko nie wiem ile) Na wariatorze chyba też nie ma;(. A czy poprawi osiągi gdy odetne zawirowacz spalin ??
Jakie sa jeszcze blokady w moim skucie ?? Czytałem na róznych forach ale niestety nie znalazłem nic o moim skuterze ;/

też mam motobi rocky ;) u mnie też w gaźniku nie było blokady a odcięcie sprężyny nic ci nie da ;P ja odciąłem 1 cm i nic nie dało.. na wariatorze albo będzie miał plastikową opaske na tuleji albo poprostu samą tuleje będziesz miał za długą i pasek wtedy też nie zejdzie na sam dół . ja tak miałem moja tuleja miała 39 mm obciąłem i zrobiłem na 37 mm tak jak powinno być :D zyskałem te 5 km/h i przyśpieszenia. ja u siebie wywaliłem wszystko z tłumnika poprostu zrobiłem przelotowy i nic nie dało ;/ więc nie opłaca ci sie nawet tego tam ruszać ;) ogólnie wybebeszenie tłumnika bądz jego wymiana w 4 - suwach praktycznie nic nie daje. w filtrze powietrza jak masz tą zwężoną rurke w środku możesz ją o połowe zmniejszyć ale tylko o połowe ! jeżeli wyjmiesz całą będziesz musiał wymienićdysze na większą ;) jedynie co ci może poprawić osiągi jeszcze w zależności o co ci bardziej chodzi czy o przyspieszenie czy o v-max bo ja mam 6g i mam zajebiste przyśpieszenie i jade maksymalnie 65 km/h no z górki bez wiatru te 70 km/h poleci :) to chyba tyle ;D