Jaka szyba do Suzuki Address 113

Witam serdecznie… Ponownie ustawiłem się w kolejce po pomoc od znawców tematu… mam maleństwo Suzuki Address 113 ccm. Myślę nad szybką dla niego… nie znam rankingu producentów… co możecie mi doradzić… Czytałem coś o Givi i Puig ale pojęcia nie mam co to za stwory są… help :slight_smile:

givi, puig, isotta

Znalazłem 2 modele: 7674H i 7675W Puig… jakieś sugestie może…

niższa i wyższa. kwestia wzrostu i tego czego oczekujesz. Są tacy co nie śmigają w deszcz i lubią szyba za którą nie wieje całkiem ale za to w czasie deszczu on dość skutecznie utrudnia patrzenie i tjest taka szkoła co mówi że warto mieć taką szyba ponad która można patrzeć bo wtedy w deszcz jest łatwiej a sporo strugi wiatru i tak odchyla

siemanko, jako, że jestem posiadaczem tego skuterka i też kiedyś miałem podobny dylemat to mogę podpowiedzieć coś o szybie Puig. Ja wybrałem tę niższą wersję lekko przyciemnianą, trochę ze względu na wzrostu i fakt, że chciałem jednak mieć głowę/oczy ponad szybę. Wysokie szyby kojarzą mi się ze skuterkami retro i tym podobne więc będzie słabo wyglądać w nowoczesnym skuterze (takie mam zdanie). Ja jeździłem tym skuterkiem przez pewien czas bez szyby ale ze względu na to, że jeżdżę nim cały rok (2 akumulatory już mi padły od pozostawiania skutera na zimnie, teraz tylko z kopniaka odpalam, aku nie ma prądu rozruchowego) musiałem powalczyć trochę z wiatrem i wodą jaka cisnęła się podczas jazdy na klatkę piersiową. Z szybą nie ma tego problemu, niestety nie da się tak jechać aby za szybę jakoś ramiona schować i nie zbierać wody. Na początku musisz się przyzwyczaić, że trochę głośniej będzie przez pęd powietrza hamowanego na szybie. Plus że szybciej się rozpędza i łapie max prędkość licznikowe 110.

edit; wrzuciłem link do zdjęcia jak wygląda ta szyba

https://zapodaj.net/e2dea78436416.jpg.html
https://zapodaj.net/00f7cf89a057f.jpg.html

Witam ponownie. Dziękuję za podpowiedzi, zwłaszcza z szybą Puig. W zasadzie zanim przeczytałem posta to zdecydowałem się na własnie taki wybór. Fajna jest, przyciemniana, kształtna…