jaka może byc przyczyna???

Witam, jestem tutaj nowy więc na początek pozdrawiam wszystkich.
Mam pytanie do znawców skuterów, a mianowicie mam skuter CPI Hussar 2004r. dwusów.Problem jest z odpaleniem bo odpala na moment dopiero po 20 kopie lub długim rozrusznikowaniu.Po chwili gaśnie, potem znowu na chwilę odpali i tak długo, długo aż w końcu odpali na dobre.
Wówczas słychać jakieś tarcia i stuki z silnika, które ustępują po rozgrzaniu silnika. Wtedy już zachowuje się jak normalny skuter i można nim jechać. Po wstawieniu do garażu można go odpalić bez problemu w dniu następnym, ale za trzy dniu już nie. Znowu powtarza się schemat jak na początku, pali na krótko po 20-tym kopie.
Korzystałem z serwisu KISS MOTOR w Katowicach, ale ten serwis to porażka. Rozgrzali skuter przed odbiorem by zapalił i skasowali za rzekome naprawy.
Szukam dobrego serwisu z Katowic lub okolic, jeśli znacię kogoś godnego polecenia to proszę o pomoc.
Co sądzicie o problemie mojego skutera???
Proszę o wasze opinie i pozdrawiam.

Zapraszam do mnie , Sosnowiec :).
Kontakt poniżej.

P.S Na pewno nie skasuję za niezrobione naprawy , jeszcze nie było żadnych reklamacji .

Na pewno będzie potrzeba wyciągnięcia silnika i jego rozpołowienia w celu zweryfikowania stanu cylindra/tłoka/wału/łożysk .

bluematrix napisał:....
Szukam dobrego serwisu z Katowic lub okolic, jeśli znacię kogoś godnego polecenia to proszę o pomoc.......

Polecam - przeczytać post powyżej. Patrykk = Fachowiec = działający skuter, dodatkowo miły i normalny. Zna się na tym co robi.
Polecam gościa.