Jaką 125 wybrać na pierwsze moto w tej klasie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #308785
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Witam wszystkich mam na imię Mateusz mam 18 lat na moto jeżdżę od małego chłopca .
    Zaczynałem od komara z 69 🙂 potem przyszedł czas na quada po tym był ogar 200/205 simson chart i teraz jakiś kibelek keewaya .
    Posiadam prawo jazdy Kat A1 i chciałbym zakupić jakąś 125 najlepiej żeby była full zadaniowa czyli trochę szutru trochę tras.
    Od małego siedzę w 2T i mam doświadczenie przy tych jednostkach napędowych i chyba chciałbym w tym kierunku pójść .
    Na oku mam 3 modele moto 3 inncyh marek : Yamaha TDR 125, Honda Varadero 125 , Hyosung GT125 .
    I teraz chciałbym zaciągnąć waszej opinii jakie mniej więcej moto wybrać od razu mówię że w 4T jestem zielony .
    Dodatkowo chciałbym wspomnieć że mam 80kg wagi i wzrost 198CM więc mikrusem nie jestem i chciałbym też takie moto żeby nie sprawiało bólów pleców czy też ramion z góry dziękuję za wszystkie odp na moje pytanie 🙂 .
    Pozdro LwG 🙂

    #308790
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a o jakim budżecie mowa?

    #308791
    panzervi
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    rób a2 i kup 500ccm.

    #308793
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    panzervi napisał:

    rób a2 i kup 500ccm.

    A możesz coś bardziej na temat? Ma A1 i chce 125. A ty doradzasz A2 i 500cm. Umiesz to jakoś uzasadnić czy po prostu pieprzysz żeby pieprzyć.

    #308795
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Hyosung jest nakedem na asfalt, z szutru bym raczej zrezygnował. Jest jedną z większych (i cięższych) 125, ale nie wydaje mi się to dobra propozycja dla dwumetrowca. Trochę za mało miejsca na nogi. Chyba, że masz je wyjątkowo krótkie 🙂
    125 w 2T przekracza twoje uprawnienia mocą, więc odpadają z założenia.
    O yamaszce nie wiem nic, ale Varadero jest wyższe niż HYO (siedziałem i porównywałem z hyosungiem), powinno być ci wygodniej.

    #308851
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Budżet jaki posiadam to 5k złotych zulus yamaha zablokowana ma 15km a z resztą jak ma wbite w dowodzie 15km to raczej policja nie patrzy ile ma km

    #308864
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Jak dane w dowodzie pozwolą na A1/B, to luz. Nie potrafię sobie wyobrazić, na czym będzie ci wygodnie, mam tylko 1,7m… Hyo nie będzie wielozadaniowy, to raczej miejska maszynka i można sobie pojechać w trasę. O plecy czy ręce się nie martw, pozycja jest wygodna (lekko pochylasz się do przodu), martwią mnie tylko te nogi. W mieście to nie problem, krótkie przeloty, ale po 100km sam czułem, że to podkulanie nie jest bezbolesne… W tym budżecie ciężko ci będzie kupić fajnego hyosunga, a Varadero jeszcze ciężej, bo japoniec lepiej trzyma cenę…

    #308880
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    To co zostaję starsza tdr są jeszcze jakieś spoko 125 od razu mówię że jeździłem honda cbr cbf nie podchodzą mi

    #309187
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Można ODP bo sam nie wiem co wybierać pozdrawiam
    PS dodać zdj wielkości :V

    #309192
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Przychodzi mi do głowy KTM Duke, ale będzie za drogi… 🙁
    Faktycznie, poza TDRem, niewiele co widać…

    #309205
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Duki w dobrym stanie po 10k +/- 🙁

    #309206
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    No właśnie, droga cholera… Też już na różne sposoby przeglądałem ogłoszenia. Fajnych,, dużych 125 jest jak na lekarstwo…

    #309213
    pawelecm
    Uczestnik
    • 0
    • 358Postów:

    Fajne jest Rjeju Tango 125. Fun Bike w dobrej cenie. Tyle, że używek nie widzę…
    https://www.youtube.com/watch?v=CmvNzcCtFnM
    Fajne moto, a trzeba pamiętać, że Rjeju ma doświadczenie w konstruowaniu enduro.
    Wersja 125 waży tylko 106 kg… super.

    #309215
    opus66
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    mam 186 cm i własnie kupiłem Aprilie Red rose może!!!!

    #309216
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    może kupiłeś czy coś… bo tak nie bardzo wiadomo o co kaman

    #309271
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Nic nie kupiłem szukam cały czas i chyba będę skłonny kupić TDR za 5k+/- .
    1 ma moc
    2 2t
    3 Chyba nadaję się w trasę
    4 Jest wysoka 🙂
    5 Można latać w terenie

    #309605
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Ktoś coś bo tdr co raz bardziej mnie wkręca i przekonuję 🙂

    #310773
    Johnsonpl
    Użytkownik
    • 1
    • 9Postów:

    Jest jeszcze yamaha wr i xt w tych cenach 🙂 która lepsza ??

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button