Jak zwiększyc moc. Pomocy!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle Jak zwiększyc moc. Pomocy!

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Misiek54
    Misiek54
    Zablokowany

Witam, posiadam Junaka 903 race z cylindrem 80cm3. Junaczek na prostej drodze wyjedzie maksymalnie około 76 km/h, po prostu prędkością nie grzeszy ;). Pytanie nasuwa sie teraz takie (nie znam sie dużo na motocyklach więc pytam tutaj) jak mogę zwiększyc w nim prędkośc żeby jechał chociaż 15-30 km/h więcej ? Bardzo mi to przeszkadza bo gdy jadę pod górke muszę redukowac biegi ponieważ bardzo słabnie a do tego na prostej drodze strasznie wolno sie zbiera. Chodzi mi głównie o to aby szybciej sie zbierał, jeździł żeby koledzy nie musieli na mnie czekac pół godziny aż dojade 😉 Co zrobic? Co wymienic/zmienic? Proszę o pełne odpowiedzi ponieważ jak już pisałam, słabo znam sie na motocyklach. Z góry dzięki.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

skoro się słabo nasz to nawet „pełna” odpowiedź ci nie pomoże. Musisz wstawić mocniejszy cylinder i zmienić przełożenia. 80cm nic nie mówi. To tylko pojemność a nie moc.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie