jak zmienic olej w yamaha cygnus x

siemka
czy ma ktos powyzszy skuter ? jestem zielony w tym temacie i nie wiem dokladnie jak to zrobic , a czy filter oleju czy jak to sie nazywa rowniez musze wymienic ? z gory dziekuje :)

Mam serwisówkę / książkę obsługi do Cygnusa na komputerze (sam jeżdżę takim skuterem), jak coś to Ci wyślę.

fajnie by bylo

moj adres wtkwtk@interia.pl

z gory dziekuje :)

Poszło, z tym, że ta instrukcja jest po angielsku.

Klekocix chciałeś sprzedać cygnusa, dlaczego jeśli wolno spytać? wodka go zachwalił, a ja znalazłem fajny egzemplarz i zastanawiam się nad kupnem. Dzięki za info.

dostawcy ja go zachwalam to moj pierwszy skuter , fajnie sie jezdzi , ma bardzo bardzo dobre przyspieszenie , malo pali ok 3l/100 , jak na 125cc jest niezbyt duzy ale dzieki temu swietny w omijaniu korkow i przeciskaniu sie miedzy samochodami , ja w tak zatloczonym miescie jak londyn nie mam z tym zadnych problemów , fakt zepsulo mi sie cos w nim tzn pompa paliwowa i serwis yamahy wzial za naprawe 300 funtow ale uwazam ze to bardzo dobry skuter , podsylam Ci jeszcze link do recenzji

http://www.scigacz.pl/Yamaha,Cygnus,X,miejski,pocisk,6059.html

klekocix moglbys mi przeslac ta instukcje serwisowa do Cygnusa na poczte cobalt@op.pl, 2 dni szukam tego w googlu ale tam sa same smieci. z gory dzieki za pomoc

klekocix moglbys mi przeslac ta instukcje serwisowa do Cygnusa na poczte viva77@op.pl, 2 dni szukam tego w googlu ale tam sa same smieci. z gory dzieki za pomoc