Jak zamontować sakwy w kawasaki vn 750 ?

Witam
Mam pewien problem. Kupiłem jakiś czas temu motor Benyco cruiser 125. Do motoru były dołączone sakwy ale zamieniłem je na coś innego.Postanowiłem oddać je tatowi.Ma on kawasaki vulcan 750 ale nie mamy pomysłu jak je założyć. Nie da się ich po prostu przytrzasnąć siedzeniem. Jeżeli ktoś ma jakieś sugestię jak to zrobić to proszę o podpowiedź.

vulcan ma inne sakwy - montowane indywidualnie a nie jak “siodło”. te by trzeba rozciąć i założyć na stelaż do sakw który by trzeba wcześniej nabyć

Ze stelażami się zgodzę, trzebaby było takie kupić ale jak wchodzę na. na olx i szukam kawasaki vn750 z sakwami to każdy ma puszczone pod siedzeniem.

zależy
są takie “stelaże”
https://gmoto.pl/stelaze-pod-sakwy-kawasaki-vn750,114884.html
które w zasadzie chronią sakwy/paski przed wkręceniem w koło i te wiszą przewleczone pod kanapą - ale to trzeba i sakwy miec odpowiednie i roboty z wieszaniem sporo
i są stelaże z taką górną belką (najczesciej z oparciem pasażera) i wtedy sakwy wieszasz na niej.
albo takie z półkmai na kufry i sakwy na nich leżą a na górze są tylko podłapane żeby nie spadły

Dobra ogarneliśmy temat. Okazało się że w jednym punkcie da się jednak przycisnąć sakwy pod siedzeniem więc będzie można kupić takie zwyczajne stelaże.

takie siedzenie to sie generalnie odkręca i podnosi, zakłada sakwy i potem przyciska kanapą