Jak zamaskować małe rysy?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #140539
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Witam, mam pytanie, ostatnio niechcący porysowałem przedni plastik. Nie są to bardzo głębokie rysy. Największym problemem są czarne kreski na srebnym plastiku ;/ jak się tego pozbyć?

    Jeszcze jedno, zauważyłem, że skuter jak postoi z ok 10 dni nieruszany to odpala pd strzała i ładnie przyspiesza itd, jak dłuzej pojeżdze to jest jakby gorzej, czemu tak jest?

    #140542
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Można kupić kredki koloryzujące do usuwania rys. Taka kredka kosztuje ok. 10zł.

    A jaki model skutera?

    #140544
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Michał napisał:

    Witam, mam pytanie, ostatnio niechcący porysowałem przedni plastik. Nie są to bardzo głębokie rysy. Największym problemem są czarne kreski na srebnym plastiku ;/ jak się tego pozbyć?

    Jedź do pierwszego lepszego lakiernika, niech dobierze Ci kolor. W żadne kredki się nie baw bo to lipa jest i na krótką metę. Lakier w słoiczku kup nie sprayu. Potem delikatnie gąbeczką naniesiesz i śladu nie będzie 🙂

    #140553
    ziom_sony
    Użytkownik
    • 19
    • 250Postów:

    spróbuj pastą tempo

    #140554
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Są to ryski o długości ok 2 cm, wolalbym zrobić to sam. Chodzi mi żeby pozbyć się czarnych plam po tym porysowaniu ;/ Kymco Vitality ;p

    #140555
    benekpe
    Użytkownik
    • 11
    • 1 620Postów:

    Są pasty polernicze koloryzowane – lepiej zamaskują rysy.

    #140557
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Jeśli to rysy do gołego plastiku to tylko lakier.

    #140558
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    Okej, a co powiecie na to moje drugie pytanie? 🙂

    #140568
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    nikt nie wie? Chodzi mi o to że skuter (kymco vitality 2t) po dłuższym postoju śmiga aż miło, a jak używam go tak praktycznie codziennie to jest coraz słabiej. Co ma na to wpływ?

    #140575
    michal98
    Użytkownik
    • 64
    • 501Postów:

    Podaj dokładne objawy.,.,

    #140583
    Sparrow93
    Użytkownik
    • 7
    • 297Postów:

    Co do rys to ja, tak jak ziom_sony polecam spróbować przy użyciu TEMPA lub jakiejś innej pasty + polerki 😉

    #140614
    Michał
    Użytkownik
    • 40
    • 280Postów:

    no to objawy są takie, że po 10 dniach skuter odpalił ładnie z rozrusznika bez dodawania gazu, rozgrzałem go, i zacząłem jeździć… ładnie przyspieszał, ruszał z miejsca, no chodził jak marzenie ;D

    Po kilku dniach efekt ten przemija i skuter już tak zrywnie nie przyspiesza i nie rusza.

    Taką samą sytuację miałem np po zimowaniu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button