Jak załorzyc pasek?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jak załorzyc pasek?

Ten temat zawiera 22 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, wczoraj jadąc moim skutrem pękł mi pasek, kupiłem nowy ale jak go założyć? tzn gdzie go włożyć w jaką szczelinę jakis obrazek pomocniczy by się przydal. Dzieki z gory i nie smiećjcie się ze mnie 😛 jestem poczatkujacy w mechanice 😛

Anonimowy

Anonimowy

No tak ale jak krece tym co dales na drugim foto to kolo się nie obraca ;/ ono potrzebuje większych obrotów czy coś

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Tak, potrzebuje większych obortów. Koło obraca się jak zaczynasz kręcić dzwonem (nie ma na zdjeciu)

Anonimowy

A jeszcze jedno pytanie: ten bialy talez jak go odkrecic bo za chiny nie mogę go niczym odkrecic 🙁

Anonimowy

Nie musisz go odkręcać. Złap jeden talerz z tyłu i przyciągnij go mocno do dzwona, spręzyna będzie stawiała opor ale jak dociagniesz się zatrzyma i pasek powinien wejsc bez odkręcania.

Anonimowy

najlepiej jednak odkrec przeciwtalerz waria (to co z przodu jest nauz z tylu i naciagnij na tulejke i dokrec i po problemie… A jak odkrecic to byly tematy z blokada waria… a i tak apropo wino co ten pasek przezyll??? 😀

Zdjęcia z google.pl

Anonimowy

nosz trudno odkrecic ten talerz ehh

a pasek przezyl skromne 11k kilometrow 😛

Anonimowy

ja robie tak nakladam klucz (chyba 13 albo 14 taam jest) jedna reka trzymam klucz i talerz a druga uderzam mlotkiem w klucz i az pusci i zawsze dziala ;d

Anonimowy

wszystkiego probowalem i nie mogę tego talerza unieruchomic aby srobe odkrecic ;/ moze jeszcze jakieś rady

PS: ten sposob z youtube tez ale nie mogę tego klucza nigdzie wsadzic bo nie blokuje waeia tak jak na filmiku ;/

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 23 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie