Jak zablokować yamahę tzr 50 do pomiaru na rolkach?

Witam. Mam zamiar kupić yamahę tzr 50cm3. Lecz wiem że ona leci +/- 100km/h. Ja posiadam tylko prawo jazdy kategori AM i chcę ją blokować tylko do kontroli policyjnych. Tylko jak? Wiem że np.jadąc 80km/h i by mnie złapali to przerąbane, ale z 55km/h to inaczej brzmi. Więc chcę się zapytać czy jests jakiś sposób na chwilowe zablokowanie odblokowanej tzrki? Z góry dziękuję za odpowiedź LWG!

musisz sobie kupić moduł z blokadą obrotów i zrobić sprytny przełączniczek gdzieś.
tylko jak już cie drapną jak ciśniesz 80 a ty użyjesz przełączniczka - to policjanci też nie są idiotami

To wiem, ale też wiem gdzie stoją. I mnie interesuje prędkość 50-60km/h tylko narzuca się pytanie jaki kupić np moduł? Jest jakaś jego specjalna nazwa?

musisz wiedzieć z którego rocznika masz tą tzr. One miały inne moduły przed a inne po 2007 czy 2006r.
Te starsze nie miały blokad na module a te nowsze miały i tam zdaje się wiercili te moduły żeby coś w nich przeciąć wewnątrz wiertłem.
Nie spotkałem się (ale i nie szukałem za mocno nigdy) modułu z regulacją odcięcia do TZR. Wiec pewnie by trzeba przerabiac taki zablokowany na możliwość jazdy w trybie zablokowanym i odblokowanym. ALe pewnie cena i tak będzie kosmiczna jak na moduł skoro seryjne w sklepach są po 1300-1500zł a zamienniki po 700 z groszami.
Kup używkę, grzeb w necie jak ja odblokować i odblokuje tak żeby proces był odwracalny np. przełącznikiem. To może wyjść nataniej

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-tzr-50-seria-CID5-IDqILND.html#7a235ce9f2 Istnieje jeszcze opcja kupienia serii co leci 45-50 km/h i to raczej mi odpowiada. I znalazłem moduł Minarelli za 900pln i w przyszłości można by o takim pomyśleć, ale to by Yamaha musiała być u mnie już bo wracać na kołach odblokowaną na full to niezbyt ;). Dziękuję za pomoc ;).