Jak ZABLOKOWAĆ skuter? Keeway Focus 50

Cześć,mam takie oryginalne pytanie,mianowicie: Jak zablokować skuter?
Dostałam odblokowany,nie wiem co w nim było robione,na dniach się dowiem.
Czy w Keeway'u Focus'ie są standardowe blokady czy jakieś jeszcze inne?
Aktualnie skuter wyciąga 70km/h z górki,ale chyba wolę go spowrotem zablokować i mieć ważne OC/AC

Wymień moduł na zablokowany.

Zablokuj na wariatorze nie stracisz mocy a jedynie prędkość będzie mniejsza

chodzi mi o to,żeby w razie wypadku (tfutfu) nikt nie mógł się przyczepić. A jak przegląd techniczny nie jest zrobiony to tez nie uznają mi oc/ac?

http://www.racing-planet.pl/tuning-skutera-elektryka-c-13969_8215_8227-1.html?sessID=3de83d329fcfbe75ff57070b96826341

masz tu szereg (4 rodzaje)
Blokad obrotów uniwersalnych 2T oraz 4T
od ręcznych po uruchamianych pilotem

Jesli zablokujesz tylko na obrotach to pod górkę będzie pewnie bardzo zwalniał. Najlepiej jest wstawić moduł zablokowany na troche wyższych obrotach niż te przy 45 km/h i dać pierścień dystansowy na wariator. Obie rzeczy do kupienia w sklepach ze skuterami.

hmm,okej dzięki. a jak się ma sprawa z AC/OC? Jeśli mam skuter 50ccm odblokowany to zarówno AC jak i OC jest nie ważne?

Jest ważne póki ktoś się nie dopatrzy. Albo nie będzie wypadku z ofiarami śmiertelnymi. Bo teoretycznie jest tak, że z założenia motorower jest motorowerem i w naszym pięknym, dzikim kraju nikt tego nie sprawdza.

jakiś plus tego naszego "dzikiego kraju" :P bo 70km/h i tak nie mam zamiaru jeździć wiec mam nadzieje ze będzie ok