Jak trafiłeś do Skuterowo?

Ja trafiłem, bo zaatakowała mnie reklama na Facebook'u. Wcześniej używałem skutery - info i skutery.net. Tam raziła mnie szata i taki BURDEL (mam nadzieję, że moderatorzy nie będą tefgo cenzurować )))))
podoba mi się wygląd i funkcja mikroblogu właśnie jak na fejsbuku. pozdro, zagladam tu czasami. Więcej artykułów i poradników pliiiiisssss.

Nie podoba mi się natomiast (zeby nie było za różowo) takie skomplikowanie niektórych rzeczy na początku. trzeba troche szukać, aby znaleźć np jak zaprosić znajomego czy coś

Wasz GERARD:D

Hhihhihi, a ja trafiłem przez przypadek:D

A ja zobaczyłem baner na s.net- zajrzałem, spodobała mi się oprawa graficzna, podział działów itp.
Wszystko w fajnych barwach i bardzo przejrzyste.
Funkcja pisania artów też jest bardzo przyjemna. Na s.net trzeba było przesyłać arty do admina i czekać, aż on je zamieści.

A ja zobaczyłem baner na s.net- zajrzałem, spodobała mi się oprawa graficzna, podział działów itp.
Wszystko w fajnych barwach i bardzo przejrzyste.
Funkcja pisania artów też jest bardzo przyjemna. Na s.net trzeba było przesyłać arty do admina i czekać, aż on je zamieści.

OFFTOP

Piszesz, my to ubarwiamy od strony technicznej i w max 12 h art juz wisi.

KONIEC OFFTOP:)

A jak u Was z ogarnięciem wszystkich opcji, czujecie się zagubieni?

A jak u Was z ogarnięciem wszystkich opcji, czujecie się zagubieni?

jakoś się można przyzwyczaić:) ja trafiłem z google

Ja również z s.net, strona od samego początku zrobiła na mnie duże wrażenie :)

S.net ;-)

koledzy wyzej ; <

s.net już dawno zanurkował do poziomu wodorostów, nadarzyła się okazja, ziomki wbijają, to wiadomo, że ja też :lol:

Zaproszenie s.net

JA jak reszta xD

s.net ;)

Szukałem forum aby mieć kontakt z osobami, które również latają na skuterkach i nie tylko. Wyskoczyło kilka stron, ale ta poprzez fajną szatę graficzną, młodą stronę, niezanieczyszczoną głupimi tekstami oraz co najważniejsze, ze strona jest dal każdego nie zależnie od pojemności silnika. Nie wiem jak na innych stronach, ale znane jest, ze na ogólnych stronach potrafią się wyśmiewać z tych co mają mniejszą pojemność itp.

Szukałem forum aby mieć kontakt z osobami, które również latają na skuterkach i nie tylko. Wyskoczyło kilka stron, ale ta poprzez fajną szatę graficzną, młodą stronę, niezanieczyszczoną głupimi tekstami oraz co najważniejsze, ze strona jest dal każdego nie zależnie od pojemności silnika. Nie wiem jak na innych stronach, ale znane jest, ze na ogólnych stronach potrafią się wyśmiewać z tych co mają mniejszą pojemność itp.

nie ma znaczenia czym śmigasz:) Ważne,że śmigasz i jesteś zadowolony...

Ja również z s.net, no ale tak czytając to forum, to po za "dezerterami" z s.net i paroma innymi ludźmi to nikogo niestety niema. No i narazie ciężko mi się tutaj połapać, ale postaram się udzielać.

Witam, dołączam się do grona ''s.net-owców'', zobaczyłem u jednego z userów reklamę tej stronki w podpisie i postanowiłem wejść, no i jestem.

no ja też szukałem jakiejś stronki o społeczności skuterowców :]

Miałem problem z moim skuterem i tak tu trafiłem. Zaje*ista stronka;)

Ja trefiłem gdyż wujek Google mi ją polecił. Jedyne co bym się czepiał to mała liczba osób udzielających się na forum max 4. Proponuje żebyście założyli współprace z innymi stronami i byś cie się wymienili bannerami (przeważnie to daje +20 membersów gdzie 5 jest czynnych).

Pozdrawiam
Rogal