Jak sprawdzić typ silnika / jego oznaczenia

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Jak sprawdzić typ silnika / jego oznaczenia

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Przemyslaw R. 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Przemyslaw R.
    Użytkownik

Witam. Pytanie jak w temacie. Ciekaw jestem z czym wiazalaby się wymiana silnika silnika w zippie vz 50 i chciałbym oszacować koszty. Na razie tylko zbieram informacje co i jak.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Chciałbyś wymienić na 125 ccm?

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂

Przemyslaw R.
    Użytkownik

Nie (!) Boże nie aż tyle… Myślałem o 80 max 110 a to i tak w ostateczności. Znam niuanse prawne takiego zabiegu ale chodzi mi po głowie wycieczka na południe Polski i obawiam się ze pomimo mojego charakteru nastawionego na przygody mogę ulmęczyć się kolejnymi pojazdami pod górki, nie wspominając o dynamice.
    Nie należę do ludzi którym zależy na prędkościach. Ba, nawet nie mam potrzeby zdejmowania blokad, gdyby nie ta dynamika…

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Na alledrogo dostaniesz za 120 komplet gaźnik pz22 i króciec 26 i dynamika wzrośnie a przy okazji i ten”niechciany” v max

Przemyslaw R.
    Użytkownik

Dzięki za info. Do tematu wrócę w sezonie po kontakcie z mechanikiem. Zobaczymy co on mi doradzi.
    P.S.
    Dla potomnych- model silnika znalazlem w karcie z homologacją w tej co są wypisane parametry pojazdu na podstawie której można to zarejestrować= 1p39fmb czyli ponoc to samo co 139fmb.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie