Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jak sprawdzić moduł

Dział: Serwis Dodano 4 lata temu

1. west

Witam mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia modułu CDI chińskiego skutera. Cewkę mam nową i świeca wytrzymuje 50 km. zawsze dostaje przebicie bokiem

Napisano 4 lata temu, przez west, Postów: 30, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. west

Nie wiecie?

3. Pietro

west napisał:

Witam mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia modułu CDI chińskiego skutera. Cewkę mam nową i świeca wytrzymuje 50 km. zawsze dostaje przebicie bokiem

Wina świec, nie modułu..

Napisano 4 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. west

To jaką kupić?

5. Pietro

Na pewno nie Awine za 6zł...Polecam Denso, lepsze od NGK ;)

6.  

7. west

Zawsze kupowałem NGK

8. TERMIT_PL

Na stronie NGK jest wyszukiwarka.Wybierasz Markę oraz model skuterka i ci wyskakuje dokładne oznaczenie świecy :wink:

Napisano 4 lata temu, przez TERMIT_PL, Postów: 334, Użytkownik Link do wypowiedzi

9. Pietro

Do NGK nie mam przekonania, a już z napisem "made in france" całkiem nie. Wypróbuj Denso, dobrze ci radzę.. ;)

10. Ryglos

Z tego co widziałem na moich świecach, to NGK produkuje "Made In Japan", czyli nie powinny być złe :mrgreen:

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 4 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

11. Pietro

NGK produkowane są w Japoni i Francji, a Denso wyłącznie w Japoni.

12. west

Witam. Przeglądając forum trafiłem na swój stary temat. Niestety problem się powtórzył i szukam przyczyny. Te kłopoty z iskrą były spowodowane modułem cdi po wymianie do tego czasu skut chodził jak złoto, ale nie ładował raz na czas trzeba było podłączyć prostownik albo kopnąć. Czy to może być przyczyną awarii modułu?

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Jak sprawdzić moduł: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Top 5 wskazówek: Jak wybrać odpowiedni dla siebie skuter

Top 5 wskazówek: Jak wybrać odpowiedni dla siebie skuter

19 Styczeń 2015

Stojąc przed wyborem skutera, musimy jasno określić swoje kryteria. Jaki powinien być odpowiedni dla mnie skuter? Oto nasze 5 wskazówek jak dokonać selekcji za sprawą której będziemy na pewno zadowoleni.

Porady Skutery0 opinii

Pogoda dla motocyklistów 04-06-08.2014: Gorąco i burzowo

Pogoda dla motocyklistów 04-06-08.2014: Gorąco i burzowo

03 Sierpień 2014

Polska podzieli się na dwa froty. Na obu będzie bardzo upalnie przez cały poniedziałek. Od zachodu zacznie wkraczać niż z Wysp Brytyjskich wypierający ciepłe, kontynentalne powietrze znad Rosji.

Wiadomości0 opinii

Kaski motocyklowe AGV K-3 Basic w Inter Cars

Kaski motocyklowe AGV K-3 Basic w Inter Cars

27 Styczeń 2011

Szukasz dobrego kasku za małe pieniądze? W sklepie Inter Cars pozostało jeszcze kilka sztuk kasków AGV w promocyjnej cenie 220zł.

Motocykle Wiadomości3 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.