jak podłączyć moduł t-rex 2t

Witam
w 2008 roku zakupiłem skuter magnus t-rex 2t 50cm,
pare dni temu padł mi moduł zamówiłem nowy i zong nie wiem gdzie jest w tym modelu mocowany moduł

w komplecie ze skuterem była również czarna kostka przypominająca moduł ale w sklepie pnowie nie wiedzieli co to i po co to.
proszę o pomoc w tej dla wielu błachej sprawie a dla mnie wielkiej

pozdrawiam serdecznie ))

" fotki, schematy "

Może być z przodu pod kierownicą, albo z prawej strony jak wyjmiesz siedzenie to będziesz widział przymocowany do ramy jest

dzięki za pomoc
może masz dostęp do jakis fotek schematów????

nie.:) Ale napewno znajdziesz.

Zrobię zdjęcia i wkleję w post , ale dopiero jak przestanie padać (może jutro). Moduł jest pod kanapą mocowany do ramy po prawej stronie. Czarna kostka może być odblokowaną wersją oryginalnego modułu. Porównasz na zdjęciach gdyż mam oba.

W moim skuterze mam wyprowadzone kable pod moduły zablokowany i odblokowany i mogę podłączać je zamiennie.
[IMG]http://img651.imageshack.us/img651
/2576/p1150161800x600.jpg[/IMG]
Zdjęcie przedstawia podłączony moduł odblokowany a obok widać kostki pod moduł zablokowany.

Schemat kolorów kabli podłączonego modułu odblokowanego.

Tak wygląda mój moduł zablokowany.

Moduł zablokowany z podłączonymi kablami.

Schemat kolorów kabli dla modułu zablokowanego.

Nie weszło pierwsze zdjęcie z podpisem:
Zdjęcie przedstawia podłączony moduł odblokowany a obok widać kostki pod moduł zablokowany.

dozgonne dzięki :)))

nie potrafię wyrazić swej wdzięczności :))))

właśnie wróciłem i skuter na odblokowanym lata i to ślicznie :)))))

jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie :)

Fajnie, że udało Ci się uruchomić T -rexa. Na forum nie ma zbyt wielu posiadaczy tego skutera a podejrzewam, ze i w Polsce jest ich niewielu.
Miesiąc temu na Turystycznym Hyde Parku próbowałem kogoś znaleźć ale się nie udało. I tu moja prośba. Turystyczny Hyde Park jest w dziale Turystyka i gdybyś mógł właśnie tam opisać krótko swojego T-rexa. Chodziło by mi o to jak długo nim jeździsz, ile przejechałeś kilometrów, jakie ma osiągi, czy były jakieś awarie i ogólne wrażenie z jazdy na nim. Chciałbym to zweryfikować z własną opinią i oceną tego skutera.

stworzyłem potwora buuuuuuuaaaaaaacha :)!!!!!
dzięki tobie
ok