Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jak otworzyc kufer w skuterze yamaha Neos

Dział: OFFtopic Dodano 3 lata temu

1. romet727p10

Jak się otwiera kufer (siedzenie) w skuterze yamaha noes 1997? :D

Napisano 3 lata temu, przez romet727p10, Postów: 472, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. agentmb

Zapewne kluczem w stacyjce. Obejrzyj stacyjkę, powinno być narysowane w jakim ustawieniu otworzysz schowek.

Napisano 3 lata temu, przez agentmb, Postów: 295, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Kapuchon

W neosie siedzenie otwiera się kluczykiem. Jeśli dobrze pamiętam to kluczyk trzeba przekręcić całkowicie w lewo a siedzisko powinno podskoczyć.

Napisano 3 lata temu, przez Kapuchon, Postów: 2707, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Tagi:

Jak otworzyc kufer w skuterze yamaha Neos: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Piaggio Liberty 50/125 2016: Skuter skonstruowany od nowa

Piaggio Liberty 50/125 2016: Skuter skonstruowany od nowa

17 Marzec 2016

Stylowy, lekki, łatwy w prowadzeniu i przyjazny dla środowiska – skuter Piaggio Liberty 125 został skonstruowany właściwie od nowa, ale przy zachowaniu cech, które przyniosły sukces jego wcześniejszym wersjom.

125 ccm Skutery7 opinii

Poznaj moje Kymco Vitality i moja historię: Wbrew stereotypom

Poznaj moje Kymco Vitality i moja historię: Wbrew stereotypom

11 Listopad 2010

Po zachęcie do opisania swojej historii skuterowej przez rozpoczęty właśnie cykl Poznaj moją historię też postanowiłem podzielić się swoimi wspomnieniami. Kupiłem skuter wbrew błędnym przekonaniom bliskich.

Blogi Skutery4 opinii

Nie oponuj! Kup sobie skuter lub motocykl. Dlaczego warto przesiąść się na jednoślad?

Nie oponuj! Kup sobie skuter lub motocykl. Dlaczego warto przesiąść się na jednoślad?

29 Czerwiec 2010

Podziwianie polskich miast w okresie pięknej, letniej pogody to coś fantastycznego. Zagęszczenie skuterów na drogach wzrasta wówczas do maksimum. Zadziwiającym jednak dalej jest, że tyle osób wciąż w upalne dni wybiera komunikację miejską, samochód, a nie własne dwa kółka. Dlatego należy twierdzić, że skuterów w naszym kraju jest wciąż za mało! Dlaczego?

Opinie Porady Skutery9 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.