Jak motorower do 51cm do 1500 zł ?

Jaki motorower polecacie za max 1500 zł ? Oczywiście używka i do 51 cm. Znalazłem Bartona Fightera za 1500, brać to czy może czegoś innego używanego poszukać ?

Fighter na silniku 139FMB to bardzo dobry pojazd. Szukaj właśnie coś z tym silnikiem, gdyż są to jednostki pod każdym względem lepsze od tak zachwalanych Simsonów - no może moc nieco mniejsza, za to spalanie o połowę mniejsze.

Router WS 50 , Toros El Clasico, Toros M50 , Barton Fighter. Wszystkie to właściwie to samo. Jak napisał Michalk001 , to dobre sprzęty, które malutko palą w porównaniu z markowymi 2T. Trzeba tylko o nie dbać !

Myślicie, że warto kupić używane motorowery produkcji chińskiej ?

ja kupiłem i 10.000 zrobiłem bezawaryjnie .|.

Z nowych , w tej cenie pozostaje ci skuter- Toros F16 lub Router Bassa . Dużo osób na forum je sobie chwali :-)

matol1798 napisał:

Z nowych , w tej cenie pozostaje ci skuter- Toros F16 lub Router Bassa . Dużo osób na forum je sobie chwali :-)

bo to dobre skutery tylko nieco małe za to szybkie i sie nie psują prawie

Skuter mnie nie interesuje. Tylko Motorowej. Barton to ideał jeśli chodzi o wygląd w tym momencie. To ma być mój pierwszy motor na którym chcę się uczyć.

polecam ci romet 777 ja mam go i go tak chwale ze glowa boli

szymon22k2 napisał:

polecam ci romet 777 ja mam go i go tak chwale ze glowa boli

e tam nie ma się czym chwalić to zwykły chinol .tuningowałeś chociaż ?

Ja polecam Piaggio Sfera.Kolega taki kupił za 1500 jakieś 3 lata temu,i jak na razie to nic przy nim nie robił...Skuter wygodny i praktycznie bezawaryjny.Z markowymi częściami nie ma problemu...

Jadę w środę po Barton Fighter, jak wszystko pójdzie ok to jego wezmę ;)

Bartona niestety nie udało mi się dostać, ale wykukałem Zumico GR 200 które stoi już w moim garażu. Po 50 km muszę powiedzieć, że jeździ się nim fajnie, ale wydaje mi się, jak bym miał lekko scentrowane tylne koło z czym udać muszę się do serwisu. Nie wiem ile mnie to będzie kosztowało...maszyna spokojnie rozpędza się do 70 km/h a nie ma zdjętych jeszcze wszystkich blokad.