Jak i gdzie wywiercić dziury w tłumiku?

Witam. Mam skuter 4t i chcę wywiercić tłumik, ale niestety nie wiem w jakim miejscu i ile ma być tych dziur. Bardzo serdecznie prosiłbym o zdjęcia, pokazujące te miejsca, ponieważ jestem troszeczkę "zielony" jeśli chodzi o te sprawy.
Z góry bardzo wszystkich dziękuję i pozdrawiam, agalyba1997 :)

A po co w tłumiku chcesz wiercić dziury?

Nie żebym chciał kogoś obrazić, ale wiercenie dziur kwalifikuje się do wiejskiego tuningu tuż po neonach z odpustu.

Jakub100001 napisał:

Nie żebym chciał kogoś obrazić, ale wiercenie dziur kwalifikuje się do wiejskiego tuningu tuż po neonach z odpustu.

I po buczącym pseudo - "ałdio" pod kanapą o mocy 400W :)

A tak w ogóle to planuję sobie założyć neon... Ale taki prawdziwy, świecący na drogę w około skuterka. Ma służyć podświetlaniu drogi przed skuterem i po bokach - czasem się przyda przy wjeździe w nocy do garażu (zawsze coś może leżeć na podłodze a wolałbym nic nie najeżdżać) albo przy jeździe po różnych kniejach gdzie zdarza mi się wjeżdżać.

agalyba1997 napisał:

jestem troszeczkę "zielony" jeśli chodzi o te sprawy.

w takim razie zostaw jak jest bo go nie wyregulujesz
po za tym nic to nie da poza zmarnowanym prądem i stępionym wiertłem

http://www.scigacz.pl/Glosne,wydechy,i,stroboskopy,lepiej,widziani,czy,wysmiewani,16294.html

Szkoda tłumika. Według mnie głupota. Ostatnio widziałem jednego takie wiejskiego szpanowca z nawierconym tłumikiem. Przejechał obok mnie, tak głośno, że nie dało się wytrzymać. Dlatego nie pomogę w tak głupiej sprawie, chyba zresztą jak większość.

Niech przejedzie koło Policji, ha, wtedy będzie miał zabrany dowód za rozwiercenie tego.

Prostszy sposób to zdjęcie tłumika, mojemu koledze akurat tłumik się złamał na kolanku. słychać go z 200m jak dla mnie to jest straszna wieś, nie wywiercaj dziur lepiej kup poprostu tłumik sportowy.

Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa ;) a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka ;) no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

Macyk150ccm napisał:

Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa ;)

Podstawa czego ? Może pochwal się swoimi neonami ;)

kolejne posty typu , zdjęcie blokady, wiercenie tłumika, ałdio (jak okreśłił madi ) iglice w gaźniku, przeróbki jeszcze tylko kielnia i gips i wjdzie z tego traktor a potem posty typu .... przejechałem 3000 km i diabli wzieli skuta. ALE tak na poważnie ,,, nie przerabiaj nic ,dłużej posłuży a neony i tłumiki to rzeczywiście wiejski tunning , pozdrawiam . Tak samo zresztą się dzieję w samochodach , przeróbki ,,, kombinacje a potem same problemy

Dać jeszcze ksenony, najlepiej niech świecą po gałach;-)

I nie zapominajcie o najważniejszym: trzeba zdjąć tylny błotnik, rejestrację dać na przekładni, filtr powietrza zamienić na stożkowy, dodać przedłużkę amortyzatora. Audio musi mieć co najmniej 400W, a neonów im więcej tym lepiej. W skuterach to jest pełną podstawą dobrego tuningu wizualnego.

Jak doskonale wiecie wszystko to kwalifikuje dowód rejestracyjny do zatrzymania.

Macyk150ccm napisał:

Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa ;) a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka ;) no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

Naucz się pisać. Widać po tym nawet jak piszesz, że wioska. Do nauki się weź a nie wiejski tuning w stodole rób!

Macyk150ccm napisał:

Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa ;) a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka ;) no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

Człowieku co ty za głupoty wypisujesz i wprowadzasz innych w błąd. Rozwiercanie tłumika nie jest ,,tuningiem'' tylko głupim sposobem na zepsucie tłumika(oczywiście tracisz też homologację). Co do neonów to wyraziłem wcześniej swoje zdanie.

P.S Twój skuter wygląda gorzej niż mały chińczyk z marketu za 1400zł. :D

Ahahhhahha:PP NIeżle ;P
Moze ci sie nie podoba ale nie rozpędzam sie nim z przepaści tak jak ty żeby osiągnąc 45 km/h ;PP POzdro

moim zdaniem rozwircenie tlumnika?bzdura dewastacja tlumnika moze jakis tam efekt dzwiekowy ale nic po za tym jesli ktos decyduje sie na tunning to lepiej kupic tlumnik do tego fakt nie sa tanie ale..

co nie ktorzy ogladali na youtube tani sposob na tunning ale nie tedy droga wiercic dziury w tlumniku!