Jak i gdzie wywiercić dziury w tłumiku?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #41402
    agalyba1997
    Użytkownik
    • 2
    • 2Postów:

    Witam. Mam skuter 4t i chcę wywiercić tłumik, ale niestety nie wiem w jakim miejscu i ile ma być tych dziur. Bardzo serdecznie prosiłbym o zdjęcia, pokazujące te miejsca, ponieważ jestem troszeczkę “zielony” jeśli chodzi o te sprawy.
    Z góry bardzo wszystkich dziękuję i pozdrawiam, agalyba1997 🙂

    #41403
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    A po co w tłumiku chcesz wiercić dziury?

    #41405
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Nie żebym chciał kogoś obrazić, ale wiercenie dziur kwalifikuje się do wiejskiego tuningu tuż po neonach z odpustu.

    #41407
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Jakub100001 napisał:

    Nie żebym chciał kogoś obrazić, ale wiercenie dziur kwalifikuje się do wiejskiego tuningu tuż po neonach z odpustu.

    I po buczącym pseudo – “ałdio” pod kanapą o mocy 400W 🙂

    #41408
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    A tak w ogóle to planuję sobie założyć neon… Ale taki prawdziwy, świecący na drogę w około skuterka. Ma służyć podświetlaniu drogi przed skuterem i po bokach – czasem się przyda przy wjeździe w nocy do garażu (zawsze coś może leżeć na podłodze a wolałbym nic nie najeżdżać) albo przy jeździe po różnych kniejach gdzie zdarza mi się wjeżdżać.

    #41409
    barteklodz
    Użytkownik
    • 0
    • 783Postów:

    agalyba1997 napisał:

    jestem troszeczkę “zielony” jeśli chodzi o te sprawy.

    w takim razie zostaw jak jest bo go nie wyregulujesz
    po za tym nic to nie da poza zmarnowanym prądem i stępionym wiertłem

    #41410
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:
    #41413
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Szkoda tłumika. Według mnie głupota. Ostatnio widziałem jednego takie wiejskiego szpanowca z nawierconym tłumikiem. Przejechał obok mnie, tak głośno, że nie dało się wytrzymać. Dlatego nie pomogę w tak głupiej sprawie, chyba zresztą jak większość.

    #41415
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Niech przejedzie koło Policji, ha, wtedy będzie miał zabrany dowód za rozwiercenie tego.

    #44583
    elastyna
    Użytkownik
    • 9
    • 244Postów:

    Prostszy sposób to zdjęcie tłumika, mojemu koledze akurat tłumik się złamał na kolanku. słychać go z 200m jak dla mnie to jest straszna wieś, nie wywiercaj dziur lepiej kup poprostu tłumik sportowy.

    #45528
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3
    • 19Postów:

    Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa 😉 a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka 😉 no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

    #45531
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Macyk150ccm napisał:

    Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa 😉

    Podstawa czego ? Może pochwal się swoimi neonami 😉

    #45532
    ArtekToros
    Użytkownik
    • 3
    • 481Postów:

    kolejne posty typu , zdjęcie blokady, wiercenie tłumika, ałdio (jak okreśłił madi ) iglice w gaźniku, przeróbki jeszcze tylko kielnia i gips i wjdzie z tego traktor a potem posty typu …. przejechałem 3000 km i diabli wzieli skuta. ALE tak na poważnie ,,, nie przerabiaj nic ,dłużej posłuży a neony i tłumiki to rzeczywiście wiejski tunning , pozdrawiam . Tak samo zresztą się dzieję w samochodach , przeróbki ,,, kombinacje a potem same problemy

    #45534
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Dać jeszcze ksenony, najlepiej niech świecą po gałach;-)

    #45535
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    I nie zapominajcie o najważniejszym: trzeba zdjąć tylny błotnik, rejestrację dać na przekładni, filtr powietrza zamienić na stożkowy, dodać przedłużkę amortyzatora. Audio musi mieć co najmniej 400W, a neonów im więcej tym lepiej. W skuterach to jest pełną podstawą dobrego tuningu wizualnego.

    #45537
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Jak doskonale wiecie wszystko to kwalifikuje dowód rejestracyjny do zatrzymania.

    #45541
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    Macyk150ccm napisał:

    Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa 😉 a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka 😉 no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

    Naucz się pisać. Widać po tym nawet jak piszesz, że wioska. Do nauki się weź a nie wiejski tuning w stodole rób!

    #45546
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Macyk150ccm napisał:

    Jakub100001 haha nie chcem ciebie obrażac ale neony w skuterze to podstawa 😉 a dziury w tłumniku poprawiaja dzięk skuterka 😉 no chyba ze w twoim przypadku no nie umiesz podłączyc neonków ani wywiercic dziurek to mówisz z eto wioska ;P haha

    Człowieku co ty za głupoty wypisujesz i wprowadzasz innych w błąd. Rozwiercanie tłumika nie jest ,,tuningiem” tylko głupim sposobem na zepsucie tłumika(oczywiście tracisz też homologację). Co do neonów to wyraziłem wcześniej swoje zdanie.

    P.S Twój skuter wygląda gorzej niż mały chińczyk z marketu za 1400zł. 😀

    #45564
    Macyk150ccm
    Użytkownik
    • 3
    • 19Postów:

    Ahahhhahha:PP NIeżle ;P
    Moze ci sie nie podoba ale nie rozpędzam sie nim z przepaści tak jak ty żeby osiągnąc 45 km/h ;PP POzdro

    #45601
    sydney
    Użytkownik
    • 0
    • 36Postów:

    moim zdaniem rozwircenie tlumnika?bzdura dewastacja tlumnika moze jakis tam efekt dzwiekowy ale nic po za tym jesli ktos decyduje sie na tunning to lepiej kupic tlumnik do tego fakt nie sa tanie ale..

    co nie ktorzy ogladali na youtube tani sposob na tunning ale nie tedy droga wiercic dziury w tlumniku!

    #45608
    norbert1710
    Użytkownik
    • 19
    • 347Postów:

    moze probowac najwyzej pospawa;)

    #45611
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Macyk150ccm napisał:

    Ahahhhahha:PP NIeżle ;P
    Moze ci sie nie podoba ale nie rozpędzam sie nim z przepaści tak jak ty żeby osiągnąc 45 km/h ;PP POzdro

    Ad 1. Naucz się podstaw ortografii.

    Ad 2. Wsadzanie silnika o pojemności 150cc jest skończonym debilizmem, ponieważ konstrukcja skutera nie jest przystosowana do takich prędkości i w dodatku w razie wypadku z Ciebie nic nie zostanie.

    Ad 3. Każdy dobrze dotarty skuter na blokadach pojedzie 50-60km/h.

    #45612
    sydney
    Użytkownik
    • 0
    • 36Postów:

    pospawa.skuter jest skuterem i nie wciagnie z niego 150 ani 200km/hchyba ze maxi skuter ale mowa oskuterze

    rownie dobrze mozna zdjac tlumnik ale 2t dlugo nie pociagnie pierscienie nie wytrzymaja dlatego tlumnik go trzyma a robienie dziur w tlumniku odpowiedzdzie sobie sami

    // Edytuj posty bo nie będę za Ciebie sklejał czterech PPP w jedną wypowiedź! Każdy kolejny post pod postem zostanie przeze mnie usunięty. ~MichalWujak

    #45615
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Sydney taka mała rada. Nie pisz posta pod postem tylko jak masz coś do napisania do w jednym poście, a nie w kilku.

    #45617
    sydney
    Użytkownik
    • 0
    • 36Postów:

    spoko tak sobie siedze czytam i pisze

    #45619
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    Wszystko już zostało powiedziane, a kolejne wypowiedzi to już tylko nabijanie postów. Zamykam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button