Jak dobrze Przerobić KYMCO AGILITY 50 4T do stunt ???

Siemanko Posiadam KYMCO AGILITY 4T.Chce Go przerobić do Stuntu Co powinienem wymienić i jakiej firmy kupić części ????

4 T raczej słabo do stuntu :)

romet727p10 napisał:

4 T raczej słabo do stuntu :)

Czemu tak sądzisz? Wymieni kit i wyreguluje napęd i powinno sue udać :)

No może trochę przesadziłem ale 2 takty po prostu lepiej się nadają. Jeśli chcesz mieć dobrego zrywa to kup kit 80 ccm lekkie rolki i sprężynki :)

No masz rację 2t do stuntu są dużo lepsze. No ale z 4t też można coś wykrzesać ;D o do stuntu będzie się nadawał :)

Rider wymień kit na jakąś porządną 80 a nie jakieś ,, no name,, . , kup wario ,lekkie rolki, i wymień sprężyny na,sprzęgle, czerwoną centralke i czerwone sprezynki. No i kup może nowy pasek najlepiej kewlarowy.:)

Aa no i pospawaj stelaż! ;)

Hehe bardzi dobra rada;D bp chyba nikt nie chce mieć złożonej ramy ;D

Jak myślicie 2T czy 4T będzie lepsze.Kupił bym 2T ale w Kymco wiem,że mam wszystko na Tip Top.Jak myślicie ?????

Poszukaj agility w 2T i po problemie.

a co do wizualnej przeróbki agila ma ktos jakieś foty?

Maciejaa.Zależy Jak chcesz Przerobić Agilitka ?? Widziałem Jakieś Fajne białe lampy ale nie mogę ich znaleźć

lucek71 miałem na myśli to,że w mojej Agilitce mam wszystko zrobione.W 2T chciałem poszukać jakiejś Yamahay.

Sprzedaj Kymco i kup Yamhe Aerox

Też na to Wpadłem.Ale trzeba sporo dołożyć ;0.Pomyśle nad tym Neos albo Aprilia Sr też mogą być.Co myślicie ????