instrukcja piaggio zip

Potrzebuję na gwałt instrukcji obsługi i naprawy Piaggio Zip 2T najlepiej w pdf. Proszę o info tamirp@wp.pl

wątpię by ktoś takie coś miał, zwykle takie serwisówki są płatne w necie- poszukaj, albo napisz w czym problem

rozmrażałem linkę gazu, która ma 3 końce, jeden normalny przy manetce, drugi przy gaźniku, a trzeci steruje czymś o czym nie mam pojęcia do czego służy. To "coś" jest pod pokrywą z kopniakiem. Nie znam się na tym. Mieszkam w Francji, pracę mam taką że nie mam czasu wybrać się do serwisu.

ale co? coś nie działa? może to jakiś dozownik oleju, ja mam 4t więc nie wiem dokładnie co to może być, zrób zdjęcia i załóz nowy temat tak ogólnie żeby inni zerknęli, to Ci powiedzą co to jest. Bo jak temat nazywa się piaggio to nie wszyscy wchodzą, a jak napiszesz temat "co to jest za ustrojstwo w moim skuterze" czy coś w tym stylu to kazdy z ciekawości wejdzie

to coś to jest od oleju od pompy olejowej i żeby dostać się do tego to trzeba odkręcić koło dociskowe paska napędowego i potem wszystko zdjąć