Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 3 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

5.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Honda CBR 125 R: Czy warto kupić?

Honda CBR 125 R: Czy warto kupić?

01 Listopad 2014

Honda CBR to marzenie wielu początkujących motocyklistów. Każdy chciałby mieć CBR 600 czy 1000cm³ i ponad 100KM zaklęte w prawej manetce. Co zrobić jeśli jednak na spełnienie tego marzenia nie możemy sobie na razie pozwolić, chociażby ze względu na młody wiek albo niewystarczające środki na koncie?

125 ccm Opinie0 opinii

Test Suzuki GS500F: Pół litra na początek

Test Suzuki GS500F: Pół litra na początek

20 Maj 2008

Suzuki Gs500, motocykl który znają niemal wszyscy fani jednośladów. Pojazd ten produkowany jest nieprzerwanie od długich już lat. Doczekał się już kilku wersji stylistycznych. W ostatnim okresie firma Suzuki wypuściła na rynek model F tego motocykla.

Motocykle Testy0 opinii

Junak 127 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com

Junak 127 125 (na prawo jazdy B): Prezentacja Skuterowo.com

23 Luty 2015

Junak 127 w wersji silnikowej 125 ccm to następna nowość marki na sezon 2015. Uwzględniając zmiany przepisów Junak w tym roku uzupełnił swoją gamę pojazdów o kilka zupełnie nowych propozycji w tym segmencie. Kolejną z nich jest motocykl o charakterze typowego street'a.

125 ccm Wiadomości Wideo0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.