Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Dział: Serwis Dodano 2 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 2 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Luma rozdaje motocyklowe blokady antykradzieżowe: Weź udział w zabawie

Luma rozdaje motocyklowe blokady antykradzieżowe: Weź udział w zabawie

02 Maj 2013

Podczas majówki weź do ręki aparat, zrób jednośladową fotkę i zgarnij za zupełną darmochę jedną z nagród: Dislock Luma 85D albo linkę Luma Enduro 975. Masz czas do 12 maja...

Konkursy Motocykle Skutery Wiadomości3 opinii

Zipp Axis: Za kierownicą: Test

Zipp Axis: Za kierownicą: Test

13 Październik 2010

Skuterowo.com testuje nowość Zippa z 2009 roku. To nietypowy pojazd. Pod względem stylistycznym, odróżnia się od wielu konkurentów na polskim rynku. Dlaczego? To sprawdziliśmy podczas dwutygodniowego, jesiennego testu.

Motorowery Skutery Testy14 opinii

Czy to początek sezonu motocyklowego 2011?

Czy to początek sezonu motocyklowego 2011?

06 Luty 2011

Skutery większości nas jeszcze pewnie znajdują się jeszcze w głębokim, zimowym śnie. A tu na termometrze 8 kresek nad zerem! W poniedziałek jeszcze cieplej i dużo słońca.

Motocykle Wiadomości14 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.