Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

instalacja elektryczna

Dział: Serwis Dodano 3 lata temu

1. seba98

siemka mam mały problem ostatnio skuter nie chciał mi zgasnąć ściongnołę czachę i tu zong instalacja cała posklejana i pełno jakiś przekaźników zaczołę tam grzebać to teraz mi się światło przednie nie świeci i moja prośba jest taka może ktoś podesłać zdjęcie jak powina wyglądać instalacja

Napisano 3 lata temu, przez seba98, Postów: 61, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

3. seba98

a jak coś to chinczyk 4t

4. seba98

nie o to mi chodziło tylko o zdjęcie instalacji pod czachą bo nw jak powina wyglądać

5.  

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

instalacja elektryczna: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Szereg nowości od BCD, z ekskluzywnej serii do tuningu optycznego

Szereg nowości od BCD, z ekskluzywnej serii do tuningu optycznego

20 Czerwiec 2008

W tym tygodniu firma BCD, produkująca części głównie do tuningu optycznego, wypuściła na rynek szereg nowych produktów dzięki którym wasze skutery mogą posiadać bardzo ładne oraz wyróżniające detale. Pierwszą nowością na rynku jest nakładka na kierownicę typu DownHill (BMX).

Skutery Wiadomości0 opinii

Poznaj moją historię: Skuter z dnia na dzień

Poznaj moją historię: Skuter z dnia na dzień

10 Listopad 2010

kuterowo.com rozpoczyna blogową serię pokazującą w jaki sposób zwykli ludzie postanowili wybrać akurat skuter jako najlepszy środek transportu i rekreacji.

Blogi Skutery7 opinii

Komentarz: Raport NIK i patologia WORD. Niska zdawalność praw jazdy to biznes

Komentarz: Raport NIK i patologia WORD. Niska zdawalność praw jazdy to biznes

19 Listopad 2015

Dziś NIK opublikował raport punktujący polskie WORDy. Lobbowane zmiany przepisów i utrudnienie egzaminów nie dały żadnych efektów. Jedynie zmniejszono zdawalność, bo ośrodki żyją z poprawek. Jednocześnie za brak uprawnień grożą śmieszne mandaty. W Polsce lepiej jeździć bez prawka?

Motocykle Opinie Wiadomości24 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.