INCA: Właściciele i Sympatycy

Grupa dla wszystkich właścicieli skuterów INCA, byłych właścicieli, zainteresowanych ich zakupem oraz sympatyków. Rozpisujcie się, wklejajcie zdjęcia, chwalcie się, wyrażajcie opinie.

Może jestem trochę nienormalny, ale posiadam dwa skutery. Jednym z nich jest INCA Sprint 4T. Przejechałem około 5 000 i prócz pękniętej linki nic się nie działo. Jeździłem nią całą niemal zimę. Sól, błoto, śnieg i prócz wydechu (korozja, że ho ho) nic go nie ruszało. Powiem, że skuter ten dostał od życia i to jeszcze jak!

Możesz śmiało powiedzieć, że masz Park Maszynowy;D

Hehehe, traktora jeszcze brakuje:) W ogóle kupiłem ten model za 2.700 PLN.

No to raczej po taniości, a z tego co piszesz to spisał się całkiem dobrze;)

Jakbym kupił w tym sezonie i w tej promocji co teraz to zapłaciłbym 1899 PLN.

Tak, zimę przetrwał całkiem nieźle. Czytaliście te historię?:
http://www.skuterowo.com/sezon-zimowy-skuter-zamarzl/

tak, tak;D czytałem to już jakiś czasu!
Takie rzeczy się zdarzają- złośliwość rzeczy martwych+ najgorsze warunki pogodowe

Dlatego nie obwiniam za to sprzętu:) To była tylko moja głupota

Sądze, że obojętne czy byś jechał: Kymco, Honda, Sym, TGB, Yamaha, to stałoby się to samo!
Te pojazdy nie są konstruowane na takie warunki, dlatego mogą zawodzić i nie można mieć im tego za złe.

Witam sympatyków marki INCA.

W moim posiadaniu jest od niecałych 2 tygodni INCA STREET 2T.

Dla wszystkich zainteresowanych Instrukcja obsługi w formacie pdf.

http://www.zarabiaj.finanse24h.com.pl/inca/inca.pdf

I szybkie 4 fotki. Fotki robione fonem. Za 2 h pojawią się nowe fotki robione aparatem:)

Pozdrawiam

Ten niebieski dużo bardziej podoba mi się od czerwonego, którego testowałem. Wodzu, może dasz się namówić na mały tekst po przejechaniu np. pierwszych 300 km? Zrobilibyśmy to razem z galeria Twoich fotek...

Nie ma najmniejszego problemu :) Jeszcze 1/2h i dodam więcej fotek - czekam aż mi się baterię naładują do aparatu :)

p.s.
Czy swoje fotki mogę sygnować grafiką:

Pozdrawiam

I obiecane fotki. Na jednym zdjęciu jest obdarta osłona tłumika - taka do mnie przyszła.







Pozwoliłem sobie bez pozwolenia zasygnować fotki grafiką skuterowo.com

Pozdrawiam

WODZU wrote:

Nie ma najmniejszego problemu :) Jeszcze 1/2h i dodam więcej fotek - czekam aż mi się baterię naładują do aparatu :)
p.s.
Czy swoje fotki mogę sygnować grafiką:

Pozdrawiam

Hihih, nie ma problemu.
Tutaj masz nawet lepszy, bo png przeźroczyste, ładniej wówczas wygląda:

Dzięki za sygnowanie:)

Aa fotki naprawdę fajnie. Dobry aparat. Szkoda tej osłony, ale w sumie masz rację, że nie przeżywasz tego:)

Aparat jak aparat - wysłużony Canon SX1. Co do osłony - nic nie wadzący szczegół.

WODZU wrote:

Aparat jak aparat - wysłużony Canon SX1. Co do osłony - nic nie wadzący szczegół.

Uwielbiam pragmatyków:)Mam to po tacie:)

Ten schowek pod kierownicą to super sprawa! Przydałby mi się w ND!

Wodzu - fajna ta inca :P.
Do zobaczenia na szosie . ! :P

P.S. No ten schowek jest fajny - mnie też by się w s9 taki przydał.

Witam przed weekendem:)

Co do schowka to jest :) troszku niedopracowany ale jest.