Inca Street - brak świateł

Mam mały problem - po ustawieniu wyłącznika świateł na długie/krótkie nie działają mi postojówki, tylne pozycyjne oraz podświetlenie zegarów i tablicy rejestracyjnej. Jest tez problem z długimi/krótkimi ale to wiem, że wina wyłącznika - muszę nieźle ruszać dźwignią żeby świeciły.

Czy brak pozostałego oświetlenia (zasilanego prądem DC) może być winą wyłącznika czy czegoś innego? Bezpiecznik przy akumulatorze cały...

a sprawdzales stan akumulatora moze masz zarzniety tak jak ja mam teraz

Akumulator jest w doskonałym stanie i naładowany - sprawdzałem. Obstawiam na 99% wyłącznik ale ciekawe dlaczego są światła zasilane prądem przemiennym, a te stałym - nie... Mam chęć wziąć spinacz i sprawdzić...

wyjmij włącznik i po prostu próbówką go sprawdź, najlepiej też posprawdzaj wszystkie przewody a styki i kostki posmaruj pastą miedzianą.
ale śnieg okropnie pada ;D

Musi być wyłącznik. A może lepiej dać nowy - to nie kosztuje dużo... Myślałem też zrobić na krótko - przynajmniej bym już nie zapomniał włączyć świateł.

lepiej nowy bo jak zepniesz na króko to moze wytrzymac na chwile a podczas postouj gdyby wystapilo zwarcie w stacyjce to padnie akus