Inca Sprint 4T -- Ściągnięte blokady

Witam. Dziś byłem na przeglądzie i przy okazji sciągneli mi ze skutera blokady. Wymieniony moduł i coś tam z wariatorem (nie znam sie na tym).
Skuter po odblokowaniu osiąga prędkość 67-68 km/h.
Czytałem na innych forach, ze niektorzy sciagneli tylko z wariatora i jeżdżą 68 km/h. Czy coś jest ze skuterem nie tak? Bo ja już sam nie wiem :(

A może byś chociaż napisał jaki to skuter?

Inca Sprint 4T, pisze przecież w nazwie tematu.

kris77g napisał:

Inca Sprint 4T, pisze przecież w nazwie tematu.

Sorry, ale jestem na to uczulony :D JEST NAPISANE ! :)

Odrazu mowie, ze w 4T kompletnie nie oplaca sie usuwanie blokad , jest to skuterek do komfortowej jazdy, duzy , w sam raz na dalsze trasy, jak chcesz zrobic ze skutera bolid F1 :) to zainwestuj w 2T i tam w nim sciagaj blokady. Moj z blokadami jedzie 65km/h a mam krowę , która waży 114 kg takze ma co ciagnac :D Nie oplaca sie sciagac blokad w 4T bo to tylko i wylacznie zwieksza zuzycie paliwa .. PzDr

Ja miałem w swoim Piaggio tylko moduł zablokowany i teraz bez blokady jedzie 70-75.A jest to duży sprzęt,a i ja swoje ważę :) Jeśli chodzi o spalanie,to ja na codzień jeżdżę praktycznie na maksa.Wiec spalanie się o wiele zwiększyło.

Memory- jak masz skuter od nowości i ma blokady,to licznik ci kłamie i to sporo.Chyba,że mierzyłeś i faktycznie tyle jedzie,to nie ma blokady.Nie wiem jaki masz model .

Siema ja też mam ince sprint Memory jak się nie znasz to nie odpisuj ! Inca sprint to nie duża krowa lecz mały skuter o wadze 80 kg ! Ja ze swojej inki sciągnełęm najpierw tuleje z wariatora i po tym zabiegu skuter jechał max 60. Aby sciągnąć blokade z modułu musisz dużo naszukać się w necie gdyżodblokowanych modułów do naszego modelu juz nie ma :( ja kupiłem moduł do kingweya za 40 rozpędziłem się do 80 km pojeździłem na nim jakieś 10 km i od tamtej pory nie moge odpalić skutera coś mi ten moduł rozj*** ! Także my posiadacze nieszczęsnych skuterów z inter carsu jesteśmy skazani na jazde max 65

Memory napisał:

kris77g napisał:
Inca Sprint 4T, pisze przecież w nazwie tematu.

Sorry, ale jestem na to uczulony :D JEST NAPISANE ! :)
Odrazu mowie, ze w 4T kompletnie nie oplaca sie usuwanie blokad , jest to skuterek do komfortowej jazdy, duzy , w sam raz na dalsze trasy, jak chcesz zrobic ze skutera bolid F1 :) to zainwestuj w 2T i tam w nim sciagaj blokady. Moj z blokadami jedzie 65km/h a mam krowę , która waży 114 kg takze ma co ciagnac :D Nie oplaca sie sciagac blokad w 4T bo to tylko i wylacznie zwieksza zuzycie paliwa .. PzDr

Hahaha odblokowanie skutera tylko i wyłącznie zwiększa zużycie paliwa ? Na moim przypadku z blokadami - 2.5-2.6 L na 100 bez blokad 2.1-2.2 dziwne prawda ? Pozatym zablokowanym 4T nie da się jeździć bo na górkach ciężko idzie. Incy Sprint to Ty chyba w życiu nie widziałeś a żebyś nie musiał szukać to Ci powiem że Inca Sprint jest rozmiarów Vapora i Colibra.

A tak do reszty : Ile Wy chcecie aby 4T 50ccm jeździł ? 65 Wam mało ? To sobie kupcie 125ccm.