Ile powinien wyciągnac skuter?

Witam.Mam pytanko.kupilem Zippa Quantrum r 2t i wyciaga mi tylko do 39 km/h.Raczej ma blokady ale czy nie powinien mi troszke szybciej jezdzic?z gorki wyciaga max.45 km/h

Raczej ma blokady i jest zmulony... odblokowany powinien te 70 km/h jechać.

Masz blokady. Jak zdejmiesz to może pojedzie licznikowe 70 km/h.

on jest na dotarciu (340 km przejechane)mi sie wydaje ze te 50 na prostej powinien spokojnie jechac nawet na blokadach

jak go dotrzesz to więcej poleci. mój skuter też na początku jeździł 35-40 km/h ,potem(400km na liczniku) szybciej do 55 , a po pełnym odblokowaniu przy 800km już wskazówka wychodziła poza licznik

u mnie za licznik nie wyjdzie bo mam licznik cyfrowy :-)ale dzieki za cenna informacje

Zbieraj na wydech w 2t to podstawa...
odblokowany 70-80 leci.

jak odblokuje to przerejestruje na moto i ubezpieczy,jak ma A1 to czytaj j.w.

like70 napisał:

Zbieraj na wydech w 2t to podstawa...
odblokowany 70-80 leci.

Jak już odblokujesz, to przynajmniej na OC zaoszczędzisz, bo już nie będziesz musiał tracić kasy na polisę :-)

Zgadza sie ale jak tylko zmieni cylka na wiekszy niz 50 toi całe odblokowywanie to kłopot bo od razu sie dowalaja ze jedziesz motorem a nie skuterem. Odnoisnie wydechu to nie koniecznie oid razu tłumnik, moze kolega ma zwezke na wylocie z silnika

dobre rady dajecie tylko jak sie gowniarz zabije albo kogos skrzywdzi to jest na waszym sumieniu

marbryl1 napisał:

dobre rady dajecie tylko jak sie gowniarz zabije albo kogos skrzywdzi to jest na waszym sumieniu

Skąd wiesz czy osoba zadająca pytanie miała kilkanaście lat? W internecie jest się anonimowym, więc nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie monitora. Myślę, że slawekxxx wie jakie są konsekwencje płynące z odblokowania skutera, zatem po co od razu wyzywać od gówniarzy ? Świadczy tylko to o kulturze na tym forum...

mam 25 lat i 5 juz skuter+6 lat jazdy calorocznej(wiosna,lato,jesien,zima)i wiem jakie konsekwencje plyna z odblokowania skutera.zawsze miałem odblokowane skutery ktore wyciagały 80 km/h i teraz jak jade max 40 km/h to sie czuje jakbym rowerem jechal