II Skuterowy Zawrót Glowy

Witam,serdecznie zapraszamy na drugą edycje naszej imprezy.na miejscu wiele konkursów,nagród,pokazów,mozliwosc zdobycia karty motorowerowej i wiele innych.Szczególy na plakacie

Zapraszamy

Jakby było pare osob z forum, to jestem w stanie podjechac :P

Ja bym jechał;D to jest koło mnie, jakieś 15km ;D

Ekipa z Raciborza z tego co wiem zbiera się ok 11,15 na stacji Bliska,umawiaja sie u nas na forum,tyle ze nie wiem czy moge je tutaj zalinkowac :wink: W kazdym razie zapraszam :D

Mozesz zalinkowac ;-)

www.src-rockers.pl/forum/ sory za wyglad forum,mielismy kilka problemów tech. i narazie wygląda jak wyglada ze wzgledu na inne priorytety :P Info jest w dziale zloty :wink:

o 11.15 to wolny nie bede, ale później jak będzie pogoda to wpadne, zapewno koło 13.

Parada z pietrowic wyjezdza ok 12,wracac bedziemy jakies 13:30/40
Zbiorka przed parada jak i cala impreza odbedzie sie na placu GS,czyli tam gdzie zawsze odbywaja sie EKO Targi,jak bedziesz ok 13 to jezeli wiesz gdzie jest kosciol sw krzyza w pietrowicach to jedz tam to wrócisz z wszystkimi parada :wink:

To nie jest ten kościół przy głównej drodze do kietrza, prawda?

Jak jedziesz od raciborza w kierunku kietrza to masz juz przy koncu pietrowic przed tą gorka skręt w lewo na grodczanki,jedziesz caly czas ta droga.Jak jedziesz od kietrza to masz pierwszy skręt w prawo,z lewj strony przy tym skrzyzowaniu jest wypozyczalnia aut,stoja tam busy,osobowki i koparki jakies.Jak nie trafisz to byle kogo zapytaj o droge w ptw to beda wiedziec :wink:

a już wiem gdzie;)

A moglibyście podać jakieś dokładniejsze informacje o zdawaniu na kartę motorowerową (koszt , czas trwania itd,itp. )

Turbo wrote:

A moglibyście podać jakieś dokładniejsze informacje o zdawaniu na kartę motorowerową (koszt , czas trwania itd,itp. )

Oczywiście to jest darmowe, narazie. Czas trwania. Egzamin teoretyczny jakieś 15-20min, praktyka 10-15. + wydanie w szkole. Jak dobrze pójdzie to jednego dnia da rade załatwić. Np. rano zdajesz teorie, potem praktyke i idziesz do szkoly,zeby wydali
Pozdrawiam. ;)

Wielkie dzięki Gorzki

Oczywiscie ze za free,skuter i kask bedzie na miejscu.Zdajacy musi tylko miec przy sobie jakis dowod tozsamosci np.legitke szkolną i zgode rodziców :wink: PS:Udalo sie zorganizowac dosc pokazna wystawe starych motocykli i motorowerów(niektóre przyjechaly az z wrocka) i kilka starych samochodów,z czego przynajmiej dwa to prawdziwe rodzynki ;D zapraszam

Sorki za ppp,nie wiem jak zedytowac tamtego posta,jezeli jakis mod zechce niech scali te 2 posty ;]

Dobra,to tak;Chcialbym podziekowac wszystkim co byli za przybycie,w koncu ta impreza jest dla was i bez was by sie nie odbyla :D Jezeli macie jakies uwagi,propozycje itp co mozna by bylo zmienic,dodac czy cokolwiek innego wpisujcie je tutaj,takie wskazówki sa bardzo cenne na przyszlosc zeby organizowac coraz lepsze imprezy ;D No i do zobaczenia za rok ;]