! Forum Skutery Honda Regulacja

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 10 miesiące, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hondziak11
    Hondziak11
    Użytkownik

Witam !
    Jestem tutaj nowy .
    Ostatnio mój syn postanowił przyspieszyć sobie skuter uzbierał pieniądze i nakupował rożnych części ale nie umie teraz tego podregulować .
    Wiec tak skuter Honda X8rs 2t 50ccm
    Wymienił : Tłumik na sportowy przelotowy , filt powietrza stożkowy , wariator Multivar Malossi , dysza w gaźniku 85 . Co tu można zrobic bo skuter aktualnie ma ogromnego muła ?
    Z góry dziękuje
    Pozdrawiam !

Hondziak11
    Użytkownik

Rolki w wariatorze chyba 8g

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

regulować.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Hondziak11
    Użytkownik

Ale mógłby pan dokładniej jakos powiedzieć bo nie wiem od czego sie zabrać i co regulować

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

regulacja gaźnika
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=skuter%20regulacja%20ga%C5%BAnika
    regulacja napędu
    https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=skuter+regulacja+nap%C4%99du

do znudzenia tego masz

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: