Honda Bali

Witam mam pytanie otóż mam do kupienia ten skuter http://www.skutery.net/skutery.php?model=16 skuter jest od znajomego który chce mi go sprzedać za 1500 zł. Rocznik 98, ogólnie raczej jest w stanie dobrym gdyż odpalił bez problemów nawet po 2 latach garażowania. Jedyne mankamenty to drobne zarysowania pęknięcia plastików i brak tylnego klosza na stop i kierunkowskazy.Przebieg to około 9 tyś. Teraz pytanie do was czy opłaca się go brać za te 1500 zł ? Co o tym sądzicie ?

Hmmm... ja bym nie wziął za 1500zł, ponieważ trzeba do niego trochę dołożyć, a za te pieniądze kupisz dobry skuter. Ja za 900zł kupiłem Malaguti F10 rocznik 98 w podobnym stanie, też miały być tylko drobne poprawki lakiernicze, ale później okazało się że musiałem dużo do niego jeszcze dołożyc.

Polecam Yamaha Aerox lub poszukaj jakiegoś skutera Kymco, Keeway itp.

Przebieg troche mały...Mój tato taki miał.Sprzedał go jakieś 3-4 lata temu i do dzisiaj śmiga bo czasami skuterek widuje na drodze.Ale skuter poszedł za 2500 i rocznik chyba 97-98 o ile pamiętam.Ale był w świetnym stanie

prędzej go korozja dopadnie niż nawali
jak wszystko sprawne i przebieg prawdziwy a sprzęt ma być tylko to przemieszczania anie do szaleństw to brać

Jeśli od znajomego i skuterek jest w takim stanie jak podajesz to się nie namyślaj tylko bierz i tak jak kolega napisał prędzej go korozja dopadnie niż nawali to jest honda a nie jakiś tam chinczyk czy azjata marka to marka

Trochę jest do zrobienia ale jak mam kupić za 2500 nowy jakiś chiński to chyba lepiej dać 1500 zł za honde z idealnym silnikiem nieprawdaż ?