HighEnd Area – Custom 19,6KM :)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) HighEnd Area – Custom 19,6KM :)

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Setup Arejki Silnik został kompletnie przerobiony, nie został w nim żaden seryjny element. Przyspieszenie lepsze od 125ccm, prędkość max 130 kmh (pomiar GPS), na hamowni osiągnąć moc 19,6 KM – Kartery kompletnie przerobione i spasowane z Stage6 Racing max. geported – Wał Korbowy Stage6 HPC z łożyskami teflon – Zapłon Malossi MHR Selletra z cewkę MHR – Wydech Malossi MHR Team – Układ przeniesienia napędu Malossi MHR Overrange kit – Sprzęgło Polini 2G – Dzwon sprzęgła Malossi MHR – przełożenia Malossi – pokrywa Top Performances – zawór membranowy MHR 45* – mocowanie Kiesler Spacer – Gaźnik Stage6 R/T 26mm – moduł Malossi MHR Unit – Filtr powietrza Stage6 Double Layer – Tarcza tylna Galfer Wave – Klocki Hamulcowe Malossi – Polerowany blok – Killswitch – większej średnicy, twardszy amortyzator tylny Paioli i wiele drobniejszych elementów typu, sprężyny regulacyjne, pasek, rolki itd których nie wymieniłem. Aprilia została pokryta lakierem KAMELEON (niebiesko-zielono-fioletowo-złoty) oraz srebrnym metalic’iem. Zdjęcia niestety nie oddają efektu wielu kolorów lakieru. Koszt lakierowania wyniżsą 750 euro, ze względu na to, że jest to prawdziwy kameleon, a nie mieniżcy metalizowany lakier. Innych dodatków optycznych nie opisuje, bo wszystko dokładnie widać na zdjęciach. JEŻLI KTOS JEST ZAINTERESOWANY APRILIA JEST NA SPRZEDAZ !!!! ZA JEDYNE 5500 🙂 Jeśli skuter nie sprzeda się w ciągu miesiąca, pójdzie na części, więc powoli można je rezerwować;p

Anonimowy

😯 😯 😯 Ona jest cudowna.. I tyle.. Omg, jakbym nie mial skutera, to bym byl po nia w drodze.. 😀 P.S. No i ja Cie musialem namowic, zebys ja na forum wstawil… Poozwol ludziom na trochę przyjemnosci przy ogladaniu tej apy 😀 😀

Anonimowy

Na przyszłość dawaj trochę wieksze foty bo na tych prawie nic nie widac.

Anonimowy

Dla takich jak żebro? podaje link do większych fotek Album z fotkami o dużej rozdzielczości

Anonimowy

szkoda, ze nie mam 5500zł :/ juz bym po nią jechał 😛 nie podoba mi się tylko obicie siedzenia i drebrny kolor 😛

Anonimowy

Niestety tapicer nie wykazal się…. na razie nie chce mi się tego porpawiac, bo skuterem nie planuje juz smigac, tylko pozbyć się 🙂

Anonimowy

Wiesz co ludzie by go kupili gdyby był zarejestrowany na 50ccm, i miał cały osprzęt typu (lusterka, kierunki itp.) @Topic Aprilia zajefajna tylko mi się ten kameleon nie podoba.

Anonimowy

Co!!! apka ale wypas szkoda że ją sprzedaje? a co do puszka ludzie by go kupili gdybybyś zarejestrowany na 50ccm-nigdzie nie ma mowy iż ona nie może być zarejestrowana jako 50. Kameleon pełen wypas ale coś za coś 2,5 tysi ten mały szkopuł kosztuje. A czy mogę się dowiedzieć ile wyniósł cały tuning

Anonimowy

moc imponująca 😉 tylko że skutem nie można jeździ po normalnych drogach 😛

Anonimowy

Tak apropo to ten skuter ma papiery? Tylko dlaczego to jest w worklogu? Planujesz coś zmieniał? To jest takie pojęcie na łatwiznę kupując już zrobiony skuter… Zero satysfakcji z tego, że samemu się zmodernizowało skuter.

Anonimowy

Ogólnie to po części prawda gdy kupisz już skuter po tuningu to oprucz frajdy z jazdy nie ma innej chyba iż jest to skuter skupiony na jednej modyfikacji mechanicznej lub wizualnej to jest co przy nim robić.

Anonimowy

Zdaje się, że widziałem ją na allegro;] Szkoda że nie da rady tego zarejestrować..Ogólnie bardzo fajny sprzęcior:] Ludzie kupują skuty po tunie, bo jak mają kupić go za 3-4 i wsadzić drugie tyle w tuning a później sprzedać za te 3.5tys to ludziom szkoda kasy.. heh

Anonimowy

Zdaje się, że widziałem ją na allegro;]

Też ją widziałem :P.

PodLy napisał:

Ludzie kupują skuty po tunie, bo jak mają kupić go za 3-4 i wsadzić drugie tyle w tuning a później sprzedać za te 3.5tys to ludziom szkoda kasy.. heh

No właśnie po tuningu ciężej sprzedać :P. Ludzie to by się tylko pozachwycali, ale jak przychodzi co do czego to inna rozmowa…

Anonimowy

PodLy napisał:

Szkoda że nie da rady tego zarejestrować

a co nie moze…. Da się…

Nikikin napisał:

No właśnie po tuningu ciężej sprzedać 😛 . Ludzie to by się tylko pozachwycali, ale jak przychodzi co do czego to inna rozmowa…

Dobrze prawisz… Co rzeczy ! Skuter ma papiery na 50cc, wystarczy dać aku + oświetlenie byle jak ale świecace i juz macie rejestracje…. jak ktoś chce przegląd mogę załatwic, nie ma problemu…

Anonimowy

Ludzie za zwyczaj boją się czy skuter z taką mocą długo pociągnie bo wiadomo że na seri ma większom żywotność. Chyba że się trafi nadziany dziciak który uważa że się zna na tuningu i nie zwraca na żywotność sprzetu i kupi tak zajebiście odpicowany sprzód za karzdą kase.

Oglądasz 15 postów - 1 przez 15 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: