Guns n Roses

Są jacyś fani tego zespołu na tym forum?

nie.

Semir napisał:

nie.

To po co spamujesz?

DooOminO napisał:

Semir napisał:
nie.

To po co spamujesz?

Ja spamuje? Udzieliłem Ci odpowiedzi na Pytanie. Więc czego sapiesz?

Semir napisał:

DooOminO napisał:

Semir napisał:
nie.

To po co spamujesz?

Ja spamuje? Udzieliłem Ci odpowiedzi na Pytanie. Więc czego sapiesz?

czytaj pytanie " są jacyś fani tego zespołu na tym forum" a ty odpowiadasz "nie" wiec wszystkich użytkowników pytałeś ?

Ja za bardzo nie jestem fanem tego zespołu. Axel Rose mówił kiedyś, że nigdy nie będzie grał dla Żydów i Polaków. Ale zagrał koncert w Polsce. Kasa go zachęciła? Wolę Comę, Doorsów, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Dżem i innych Wielkich...

Ale "November Rain" lubię czasem posłuchać...

Kisiu1981, on nic takiego nie mowil, ktos to zle przetlumaczyl i afera powstala, jemu chodzilo, ze nie zagra dla "biznesmenow"

Ja słucham Guns and roses :)

Jakie piosenki lubicie?:)

Ja tak wyczytałem gdzieś kiedyś. Tyle, że Axel przypomina mi trochę humorzastą panienkę. Tyle, że to akurat nie jest miarą talentu muzycznego... A zespół takowy bez wątpienia posiada.

Ja kocham guns'ów za wyjątkiem Axla.
Jestem wielkim fanem Ukośnika (Slasha), ale to może dlatego, że jest moim idolem gitarowym (gram trochę na gitarze)

Ile grasz juz na gitarze? jakies solowy z piosenek ich grasz?:p

Kisiu1981 napisał:

Ja tak wyczytałem gdzieś kiedyś. Tyle, że Axel przypomina mi trochę humorzastą panienkę. Tyle, że to akurat nie jest miarą talentu muzycznego... A zespół takowy bez wątpienia posiada.

Tu to raczej axl gra duza role w piosenkach w ktorych jest ta chrypka, aczkolwiek jego wokal w tym roku jest masakryczny co do ekipy no to talent jak talent umieja grac :d

DooOminO napisał:

Ile grasz juz na gitarze? jakies solowy z piosenek ich grasz?:p

Na gitarce gram już dobry rok, ale dużo się opierniczałem i jak na ten okres czasu gram bez rewelacji.
A gunsów zacząłem grać 3 dni temu :P
Starałem się unikać zespołów które stroją się inaczej niż standardowy strój. Niedawno znalazłem na yt gościa, który coveruje ich w oryginalnym stroju i do tego daje jeszcze tabulature.
Jeśli ktoś z was gra i był by zainteresowany, to łapcie :P http://www.youtube.com/watch?v=7gehGooRpEs
facet ma kilka fajny kawałków, można trochę podpatrzeć. Ja narazie walcze z solo we wspomnianym wcześniej sweet child o mine (tego niestety nie ma na filmie :/)

belebele napisał:

DooOminO napisał:
Ile grasz juz na gitarze? jakies solowy z piosenek ich grasz?:p

Na gitarce gram już dobry rok, ale dużo się opierniczałem i jak na ten okres czasu gram bez rewelacji.
A gunsów zacząłem grać 3 dni temu :P
Starałem się unikać zespołów które stroją się inaczej niż standardowy strój. Niedawno znalazłem na yt gościa, który coveruje ich w oryginalnym stroju i do tego daje jeszcze tabulature.
Jeśli ktoś z was gra i był by zainteresowany, to łapcie :P http://www.youtube.com/watch?v=7gehGooRpEs
facet ma kilka fajny kawałków, można trochę podpatrzeć. Ja narazie walcze z solo we wspomnianym wcześniej sweet child o mine (tego niestety nie ma na filmie :/)

Wystarczy nastroić gitare ton niżej ( Jeden próg mniej do następnej struny ) ja tak stroje lub po prostu włączam sweet child o' mine i stroje :D

No niby tak, ale ktoś mnie kiedyś nauczył, że przestrajanie gitary mocniej niż drop d źle robi na gryf.
A pozatym nie potrafię przysiąść na dłużej do jednego kawałku. Zagram coś gunsów, potem lecę do red hotsów (jestem typowym funkowcem) i znowu muszę przestrajać. Do tego mam jeszcze dość mocno zgrane struny.
Cieszę się tylko, że w elektryku nie mam ruchomego mostka, bo wtedy bym już chyba w ogóle nie przestrajał wiosła :)

Gryfowi nic się nie stanie:D