Grupa Mazowiecka – nasze wycieczki.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #34563
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Jako, że temat o wycieczce do Kazimierza Dolnego jest już nieaktualny (wycieczka zrealizowana) to postanowiłem założyć nowy temacik.

    Mieliśmy jutro jechać na Dni Broka ale z racji tego, że pogoda nie zapowiada się ciekawie (z resztą tak jak dziś, zimno i pada) wyjazd się raczej nie odbędzie.

    Tak więc trzeba pomyśleć o innym terminie i ciekawym miejscu wartym zobaczenia. Każdy może oczywiście dać swoją propozycję, nie mniej jednak ważne, by nie przesadzać z dystansem (pamiętacie ból tyłka po Kaziku ? 🙂 Przed Kozienicami podjechał do mnie Roomcajz i powiedział “panie kierowniku, dupy bolą” hehehe 😀 ). Uważam, że taki maksymalny dystans w jedną stronę to jakieś 150 km.

    Jako, że zacząłem ten temat to daję od siebie parę propozycji na taką wycieczkę:

    a) Łódź – świetna manufaktura i ulica Piotrkowska to tylko część atrakcji;
    b) Sielpia – o tym jeziorku już sporo było na forum 🙂
    c) znacznie dalej, ale też piękne miasto czyli Lublin.

    Termin najlepiej w przyszły weekend (modlić się o pogodę), czy sobota czy niedziela – to by się ustaliło.

    Wszystkich chętnych na wyjazdy proszę o pisanie swoich propozycji na miejsce dokąd byśmy mieli jechać. 🙂

    Pozdrawiam.

    #34564
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Panie kierowniku, każda propozycja dobra. Dodam 3 grosze i powiem, że Sielpię zostawiłbym, na upały, a wtedy byśmy wymoczyli się.

    jechać, jechać, jechać, jechać…

    #34565
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    To może do Łodzi ? 🙂 Można jechać fajną trasą przez Tarczyn – Mszczonów – Puszczę Mariańską – Skierniewice – Brzeziny, można też zahaczyć o Lipice Reymontowskie i Rogów ze skansenem kolejki wąskotorowej, która dość często jeździ 🙂 Przed Mszczonowem są fajne jeziorka (zbiornik Św. Anny), gdzie byłem parę razy m.in z HugoBossem. Do tego dobry asfalt i mały ruch.

    #34566
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    EDYTKA: Miało być edycja a wyszedł dubel. Jak się dość często niestety zdarza.

    #34706
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Madi miał rację, że będzie lało. Ja wczoraj wymyłem bzyka i czeka na ładniejszą pogodę. Może następny weekend będzie ładniejszy.

    #34831
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    nowa propozycja celu wycieczki:
    -sulejów – bardzo zabytkowy kościół, obok jest zalew sulejowski (kąpielisko) + BUNKIER KONEWKA

    http://www.wartozwiedzic.pl/124/schron-kolejowy

    #34858
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    fajny pomysł – rano wyjechać, zajrzeć do Konewki i do Spały, potem Sulejów i jezioro Sulejowskie i powrót przez Łódź, która jest zaraz obok. 🙂

    #34879
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Ciekawe jaką pogodę będziemy mieli na tym wyjeździe? Mam nadzieję, że wypada się już.

    #34884
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Pogoda coraz lepsza, nawet słonko wychodziło 🙂 Trzeba być optymistycznie nastawionym.

    #34979
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    Ciągniemy na Grunwald!!!

    “Czuję zapach ognia i krwi, bogów wojny nastał dzień”

    #34984
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    To gdzie w końcu? Bo ja jadę ale powiedzcie gdzie 😛
    Tym razem z kufrem i półprofesjonalnym audio 😛

    #35038
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Roomcajz dał fajny pomysł z tym bunkrem i Sulejowem, po drodze jest masa ciekawych rzeczy do zobaczenia.

    Można tam dojechać albo przez Grójec, Mogielnicę i Nowe Miasto (102 km) albo przez Tarczyn, Osuchów, Białą Rawską, Rawę Mazowiecką (103 km). Odległość z Piaseczna do Konewki gdzie jest bunkier kolejowy. Na trasie przez Grójec są fajne widoki, zjazdy i podjazdy a na trasie przez Tarczyn i Rawę można zobaczyć pałac w Osuchowie (co prawda zza płotu), trasa ta biegnie drogami z mniejszym ruchem.

    Po Konewce udalibyśmy się nad jezioro Sulejowskie i do Sulejowa. Potem przez Piotrków Trybunalski do Łodzi. w Łodzi można zajechać do centrum handlowego “Manufaktura”które ma bardzo ciekawą architekturę, no i można tam zjeść obiad. Oczywiście można też iść na ulicę Piotrkowską itd.

    Powrót z Łodzi przebiegałby przez Brzeziny, Skierniewice, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki itd. Można też zmienić trasę i zahaczyć np. o Lipice Reymontowskie, Rogów (kolejka wąskotorowa). Ja bym się odłączył w Otrębusach i pojechał przez Nadarzyn. Osoby zza Wisły mogą jechać 50-tką przez Mszczonów i Grójec albo przez Wawę.

    Taka jest moja propozycja. Wyjazd w sobotę, zbiórka w Piasecznie godz 7.00, osoby zza Wisły dołączyłyby albo w Tarczynie albo w Grójcu, w zależności od trasy.

    Piszcie co o tym sądzicie.

    #35046
    roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

    madi napisał:

    Roomcajz dał fajny pomysł z tym bunkrem i Sulejowem, po drodze jest masa ciekawych rzeczy do zobaczenia.

    he he. ciesze sie ze pomysl sie podoba

    #35047
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Wg pogody ma być słonecznie w sobotę więc szykuje się fajny wyjazd 🙂

    #35076
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Fajnie że myślisz o tych zza Wisły 😛

    Eh, żeby tylko pogoda była.

    #35085
    AnS
    Użytkownik
    • 3
    • 147Postów:

    Może kiedyś uda mi się do was dołączyć, ale na razie brak czasu. Najpierw muszę zmienić pracę i w końcu dotrzeć skuter 🙂

    #35093
    ads
    Użytkownik
    • 13
    • 104Postów:

    Jak nie będę pracować to jadę.
    Ostatnie 3 dni na skuterze do pracy 🙂 masakra 🙂

    #35094
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Dziś też jechałeś do roboty ? Cały dzień leje 🙂

    #35096
    ads
    Użytkownik
    • 13
    • 104Postów:

    Dziś też 🙂 Nawet fajnie się jedzie tam gdzie są równe drogi, gorzej z dziurami 🙂

    #35172
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Czyli w sobotę 7:00 Lidl w Piasecznie. Jawka będzie nieumyta po ostatniej podróży z Madim do Sobieni. Jeszcze buty mi nie wyschły.

    #35189
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Dychul myj ją dziś, cieplutko jest, 30 stopni, jak by jutro tak było to super 😀

    panowie zza wisły, który jedzie i gdzie dołączycie ?? My ruszamy po 7 spod Lidla.
    Jakoś przed ósmą będziemy w Grójcu.

    #35191
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Oto jutrzejsza trasa, 350 km

    W jeziorze Sulejowskim można się kąpać, tak myślę, czy brać manele do kąpieli..

    #35221
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Otrzymałem informację, że Dychul nie jedzie… Wielka szkoda.

    A co z resztą ? Roocajz, Ads, Degename ? Bo w końcu nie wiem kto jedzie a kto nie…

    #35227
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Czyli wycieczka jest jutro? Ok, a na pewno będzie pogoda? Dziś nie chce mi się wierzyć że będzie a nie mam nic na deszcz…

    Ja idę się szykować. Dużo km będzie to i skuter trzeba odpowiednio przygotować. No i rano muszę wstać.

    #35228
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    Kozaki jesteście, tyle kilosów pierdziawkami walicie :).
    Mam nadzieje, że kiedyś ekipa śląsko-dąbrowska spotka się z ekipą mazowiecką ;-).
    Szacun !.

    #35229
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    będzie, ładnie się przejaśnia. Jutro koło 8 czekajcie w Grójcu – jest taki plac. jak jedziesz 50-tką i jest pierwsze rondo to zjeżdżasz na Piaseczno i zaraz po prawej jest duży plac i parking to tam czekaj (lub czekajcie jeśli Ads też jedzie)

    #35230
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Patrykk ekipy muszą się spotkać 🙂 trzeba będzie nad tym się zastanowic

    #35233
    Patrykk
    Użytkownik
    • 12
    • 2 026Postów:

    No , tylko nie wiem czy w tym sezonie, czy dopiero w przyszłym :).
    W sierpniu jedziemy na 3 dni do żywca, więc nie wiem czy damy rade jeszcze jakąś traskę zaliczyć.
    Wacha droga :).

    #35267
    degename
    Uczestnik
    • 8
    • 988Postów:

    Skuter złożony, kuferek jest, głośniki są, telefon, mp3 naładuje i ustawie budzik. Powinno być ok. Ja się pisze ale mam nadzieję że ktoś da info rano że wycieczka będzie…

    Do Grójca mam 80 km czyli żeby być na 8 muszę wyjechać najpóźniej o 6:20.

    Mam numer do Madiego więc będę pisał jak się spóźnię czy coś.

    #35271
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    To ja może podjadę na ten plac w Grójcu tak się spotkać na chwilę 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button