Grupa Małopolska - nasze wycieczki.

Zakładam nowy temat w którym będą opisywane/umawiane nasze wycieczki lub plany wycieczkowe ;)

Zaczynam ;D

Dziś z kolegą objechaliśmy cały Nowy Sącz w koło ;D Zrobiliśmy 80km. Trasa różnie, dość duże górki, podjazdy dość ostre ale mój chinol dał rady. Kolega na simsonie no nie powiem, maszyna dość ostro dawała w porównaniu do mojej. Na podjeździe gdy mój skuter nie miał już siły to on 2x szybciej pod górę wyjeżdżał. Było kilka rond, ale na co drugim zahaczałem stopką centralną. Istna masakra, nie dało się pochylić ;/ Dobra, ale po kolei ;) Spotkaliśmy się pod galerią Sandecją. Przejechaliśmy nową obwodnicą na Podegrodzie. W Podegrodziu zatrzymaliśmy się na kilku minutową przerwę. Wracaliśmy tą samą trasą. Potem pojechaliśmy na Biegonice. Z tamtąd na Łazy Biegonickie, Porębę. Bardzo fajne widoki. Za niedługo wjechaliśmy na bardzo krętą drogę, gdzie mimo iż brało się zakręt jak najmniej się pochylając i tak zahaczyłem kilka razy ;/ Ale to normalka, bo zjazd z górki, prędkość około 50km/h i bardzo kręta droga. Na szczęście nie było dużego ruchu więc można było brać zakręty bardzo szeroko. Z tamtąd do Nawojowej. Przejechaliśmy przez Nowy Sącz. Obwodnicą do Chełmca, i do mnie do domu ;) Trasa naprawdę bardo fajna. Jakieś 2 godziny jazdy ;) Plus postoje to zeszło jakieś 2,5 godziny miło spędzonego czasu ;)

Nasze maszynki ;D

W następnym roku można coś fajnego zorganizować. Myślę nad trasą do Katowic w lato.

http://maps.google.pl/maps?saddr=Wielicka,+Krak%C3%B3w&daddr=Trasa+79+to:Aleja+Walentego+Ro%C5%BAdzie%C5%84skiego&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.145666,19.522705&sspn=0.337942,1.043015&geocode=FXg2-wId-AYxASmTz_EUYUMWRzEJR8hbiZV97Q%3BFWcf_gId2t0lAQ%3BFS0O_wIdONUiASmNbtu2188WRzF3_7pMW8fEGQ&vpsrc=0&dirflg=ht&mra=mi&mrsp=1&sz=11&t=m&z=11

To możesz nawet w weekend jechać, 80 km to na dwie godziny jazdy ;)

No pewnie, że tak, ale w pojedynkę to tak trochę głupio się jedzie. W grupie zawsze raźniej, a ta traska to tylko przykładowa jest.

Ja raczej odpadam, bo do Krakowa trzeba by było jechać jakieś 110km + z tamtąd do Katowic 80km, czyli w dzień 380km (z powrotem).

Jakub, mam nadzieję, że spotkanie w Brzesku planowane na wakacje i wyjazd nad jezioro Rożnowskie dalej aktualne? ;)

Oczywiście, że tak. ;)

[do skasowania, pomyłka tematu]

Wakacyjna wycieczka.
Brzesko ---> Tarnów ---> Brzesko ---> J. Rożnowskie ---> Nowy Sącz(objazd).
Spotykamy się w Brzesku, ja myślę, że odpowiednim miejscem byłoby galeria, niedaleko ronda z odbiciami na Nowy Sącz, Kraków, Tarnów. Trasa jakieś 170km + dojazd do Brzeska(własny zakres). Ja mam do Brzeska ponad 50km, także jakieś 220-250km na dzień dzisiejszy planowana trasa.
Tu można zobaczyć tereny, którymi będziemy jechać: http://mapy.google.pl/maps?saddr=E40&daddr=Trasa+975+to:Jeremiego+Wi%C5%9Bniowieckiego&hl=pl&ie=UTF8&ll=49.959282,20.59841&spn=0.005653,0.016512&sll=49.96626,20.608281&sspn=0.005652,0.016512&geocode=FdNo-gIdWV46AQ;Fdqn9gId2M47AQ;Ff7_9AIdQA88AQ&vpsrc=6&mra=dme&mrsp=0&sz=17&t=m&z=17
W podanej trasie przy mapie nie jest uwzględnione to, że jedziemy do Tarnowa i tą samą drogą wracamy, także jakieś 35/40km trzeba doliczyć.

Też mógłbym się wybrać z wami,ja do Brzeska mam 49km więc git tylko kiedy macie zamiar się wybrać?:>

Koledzy na majówkę planuje zagościć skuterkiem w okolcach Starego Sączu, z Warszawy będę jechał (jeżeli wszystko wypali)

Może się z wami jakoś spotkam ? :D

Dodge: Ok, porozmawiam z Ryglosem i jakoś to może ustalimy.

BaSs42: Termin to Maj lub wakacje. :)

Dla mnie to żaden problem z Sącza pomknąć do Brzeska tylko 60km
Swoją drogą Kraków też bym odwiedził :D

http://mapy.google.pl/maps?saddr=Nowy+s%C4%85cz&daddr=brzesko&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.645294,19.204102&sspn=7.869672,21.643066&geocode=FS4a9QIdRRc8ASnPlfGzPOU9RzElMvCj5OBlmA%3BFTJm-gIdM2E6ASnxZfMtRyYWRzGmCcbBBRrZTg&mra=ls&t=m&z=10

Jakbyś chciał to mogę Cię po Krakowie oprowadzić(tylko czy dasz radę dojechać do Krakowa, bo z Warszawy kawałek jest).

Nie ja mówie gdy będę w Nowy Sączu, bo na majówkę tam jadę do rodziny na kilka dni i chcę sobie po zwiedzać skutem :)
Mam nadzieje że wgl. mi się uda pojechać do tego nowego sączu skuterem, z tamtąd chciałbym z wami się wybrać do : [z wami]Brzeska, Krakowa, Piwnicznej-Zdrój, jak się uda to kawałek w Słowacje tam dalej pojechać choć trochę się obawiam że zobaczą rejestracja PL i odrazu zatrzymanie, a tam chyba nie obowiązuje karta motorowerowa :c

Dzięki za propozycje, jeżeli pojadę w końcu do tego Nowego Sącza to chętnie skorzystam :D

Spoko, spróbuję jakoś z Ryglosem ustalić żeby na Maj zorganizować to spotkanie.

No, no, dodge zapraszam! ;)

Ok, jak cokolwiek ustalicie to piszcie :)

To znaczy ustalać jak ustalać. Jeśli będziesz w Sączu to i tak możemy pojeździć. W któryś dzień by wpadł Jakub, to byśmy pozwiedzali, ognisko by się zrobiło. W Starym i Nowym Sączu jak i najbliższych okolicach mogę być przewodnikiem, bo dobrze znam te tereny ;)