'Grand Dink' i poziom płynu chłodzącego

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery 125 'Grand Dink' i poziom płynu chłodzącego

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Berg Berg 4 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Mam pytania:

1. do jakiego poziomu napełniony ma być układ chłodzenia? W manualu pisze że 1000ml w układ i 400ml w zbiorniczek.
    Odkręciłem czaszę, zdjąłem korek z wlewu chłodnicy i poziom jest prawie do krawędzi wężyka przelewowego (tego co idzie do zbiorniczka wyrównawczego). Za to w zbiorniczku płynu jest sporo więcej niż zaznaczony MAX na obudowie 🙁 . Gdy przyglądałem się poziomom, MAX w zaznaczony na zbiorniczku jest znacznie niżej niż aktualny poziom w chłodnicy. To jak, spuścić płyn ze zbiorniczka do poziomu MAX a w chłodnicy zostawić tyle ile jest?

2. Czy wskaźnik temperatury płynu ma być w połowie skali? Bo u mnie nie dochodzi do 1/2 gdy jest rozgrzany.
    wskaźnik chłodzenia
    Ma za zimno czy coś może być z czujnikiem/termostatem, a może jest dobrze?

• Ten temat został zmodyfikowany5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Berg Berg. Powód:wstawienie zdjęcia
    …125
    • Ten temat został zmodyfikowany5 miesiące temu przezZdjęcie profilowe Berg Berg. Powód:wstawienie zdjęcia
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Sam sobie odpowiedziałem i zrobiłem jak powinno być. Temat nieaktualny.

…125
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: