Gość z bardzo głośnym wydechem, zenonem i ogólnie wieś.

Cześć, specjalnie się tu zarejestrowałem. Po co?
A po to by opieprzyć pewnego chłopaka (15-22l.), który wczoraj (po 21:20)jechał w Rudzie Śląskiej ul. Wolności, a później skręcił w ul. Kościelną.

Chłopie! Zapieprzasz na tym skuterku jak oszalały, gdybyś miał większą ilość piasku na ulicy po ostatnich ulewach to zbierałbyś się z ziemi, albo ktoś by musiał to za Ciebie zrobić.
Twój wydech jest głośniejszy od piły motorowej husqvarna bez tłumika. Mam dobrej klasy audio w samochodzie i nie dawało rady, ale nawet ten jak domniemam "przelotowy" tłumik robił tyle hałasu, że Hitlera byś obudził.
Światła, zenonik czy żarówka super ultra power high light z biedronki? Oślepiałeś wszystkich z na przeciwka. Tył nie wspomnę, czerwone kierunkowskazy? Myślałem, że masz choinkę z tych światełek stop, ale to był kierunek :E

Rejestracji nie pamiętam, ale zapamiętałem adres tej strony, bo miałeś ramkę rejestracji tejże strony.
Pozdrawiam i życzę Ci częstych kontroli niebieskich, bo jesteś zagrożeniem dla siebie i innych.
Pease

Zdaje się że kilka razy widziałem ten skuter o którym mówisz jadącego po Wirku. Niestety przez takich właśnie debili wszyscy skuterowcy mają taką opinię jaką mają przez kierowców puszek.

Hmm... Opieprzyć go i to porządnie.
U mnie też każdy o skuterowcach mówi, że jeździmy na odkurzaczach (po części to prawda), ale są wkurzeni głównie na te głośniejsze skutery, ponieważ budzą ich dzieci itp.

Dlatego preferuję 4T które jest trochę cichsze choć i tak mogłoby być lepiej.