Gniazdo zapalniczki

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Gniazdo zapalniczki

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Kupiłem na allegro biedniejszą wersją gniazda i miałem nadzieję, że na końcu kabli będą takie metalowe złączki, do akumulutora i po krzyku. A tu nie wiem jak to podłaczyć, na co te niebieskie plastiki

Anonimowy

Są to albo jakieś bezpieczniki albo jakieś mocowanie nei mam pojęcie a montaz normalny +do+ – do-:)

Anonimowy

czerwony + czarny – A plastiki – wkladasz z jednej strony kabel od gniazdka (np. +)z drugiej od aku (tez +) i zatrzaskujesz. W ten sposob masz połączone plusy. Teraz to samo z minusami i po krzyku.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Czyli mam albo bezpośrednio wcisnąć kable do aku (i nic się nie stanie?) albo kupić kabelki z końcówkami i połaczyć w tych plastikach, dobrze zrozumiałem? Dzięki za odpowiedź

Anonimowy

Nic się nei stanie możes zpodłanczać

Anonimowy

Ew. możesz założyć dodatkowy bezpiecznik i będziesz miał większą pewność, że nie powinno się nic popali.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie